Як накачати м'язи на ногах.

Для тих, хто мріє про накачаних м'язах ніг, є радісна новина: ці м'язи зазвичай гойдаються дуже швидко і легко. Для того, щоб обзавестися підтягнутими і сильними ногами, слід регулярно виконувати нескладні вправи, а також слідувати простим рекомендаціям. Отже, як накачати м'язи на ногах?
Інструкція
1
Почніть не тільки з тренувального залу: звичайна ходьба пішки по сходах замість використання ліфта відмінно зміцнює м'яз стегна і стимулює приплив крові до м'язів! Проходьте кілька сходових прольотів пару раз в день - і приблизно через кілька тижнів ви відчуєте відчутні результати.
2
Велосипед - як звичайний, так і велотренажер в спортзалі - просто незамінний, якщо ви хочете накачати ноги. Без аеробного навантаження нікуди - вона спалює зайвий жир і дозволяє м'язам «промальовуватися»
3
Щоранку виконуйте нескладна вправа - воно допоможе підкачати внутрішню сторону стегна, і ноги перестануть здаватися слабкими і худими. Встаньте рівно, стопи повинні бути приблизно на ширині плечей і злегка дивитися в сторони. Тепер починайте дуже повільно і, як би відчуваючи м'язи стегна, вставати навшпиньки. Так само повільно опустіться на всю стопу. Повторіть ці дії спочатку 25 разів, а поступово збільште до цілих 50.
4
«Ножиці». Це проста вправа зміцнить і накачає не тільки м'язи ніг, але і область нижнього преса. Ляжте на спину, підніміть ноги приблизно на 45 градусів, і почніть імітувати ними ножиці, зводячи і розводячи в різні боки. Ця вправа дуже важливо виконувати з повністю прямими ногами, тільки в цьому випадку навантаження буде повноцінною. Також намагайтеся притискати спину якомога щільніше до підлоги.
5
Присідання - це відмінний спосіб «розбудити» кровопостачання нижньої частини тіла і ніг, до м'язів починає доливати кров і поживні речовини, вони швидше розробляються. Виконуйте по 20-30 присідань два рази на день, і ви дуже скоро побачите результати! Вельми важливо виконувати присідання спираючись на всю область стопи, а не навшпиньки - у такому випадку гойдатися будуть саме стегна, а не гомілки і ікри.