Як відкрити фітнес-зал.

Ринок фітнес-послуг на сьогоднішній момент є одним з найприбутковіших і найперспективніших. Всього пару десятиліть тому росіяни почали захоплюватися фітнесом, схудненням і турботою про власне здоров'я. Згідно з підрахунками, на території Російської Федерації сьогодні функціонує більше 200 фітнес-клубів різного спрямування. Роздумуєте відкрити свій власний фітнес-центр? На подібний проект вам знадобляться великі кошти.
Інструкція
1
Незалежно від того, чи плануєте ви відкривати фітнес- зал економічного класу або класу преміум, обсяг необхідного стартового капіталу досягає 4 млн. Рублів. Справа в тому, що в фітнес-клубі економити не можна практично ні на чому. Вам необхідно зняти в оренду велике за площею приміщення в нормальному районі, зробити там ремонт, провести якісну систему вентиляції та каналізації, придбати дороге устаткування, меблі, провести рекламну кампанію. Єдине, на чому ви зможете заощадити - це на дизайні приміщення, а також на меблів.
2
Якщо ви все-таки вирішили відкрити власний фітнес-центр, то вам, перш за все, необхідно зняти відповідне приміщення. Від розташування фітнес- зал а в чому буде залежати його подальший успіх. Існує декілька варіантів вигідного розташування. Перший - це розташування в густонаселених спальних районах, бажано з новими елітними будинками. Багато людей вважають за краще відвідувати фітнес-клуби, які знаходяться в безпосередній близькості до будинку. Другий варіант - це розташування у великих бізнес-центрах. Багато людей вважають за краще займатися фітнесом після роботи, тому вам буде легко набрати клієнтуру з працівників сусідніх офісів. Незмінно виграшним є і розташування в центральних районах, однак, оренда великого приміщення в центрі влетить вам у копієчку.
3
Другий етап - це обробка приміщення та закупівля обладнання. Хороші фітнес-центри зазвичай включають в себе тренажерний зал і зал и для заняття фітнесом. Для тренажерного зал а вам знадобляться якісні тренажери. Купувати їх краще всього в офіційних дилерів, так як вони паралельно здійснюють сервісне обслуговування та ремонт обладнання. Обладнання для фітнес- зал ов коштує набагато дешевше - це можуть бути Стьопи, фітболи, килимки, гантелі та інші предмети залежно від асортименту фітнес-програм.
4
Наступний важливий етап - це підбір персоналу. До нього потрібно поставитися з максимальною відповідальністю, адже адміністратори та інструктори - це обличчя вашого клубу. У великих фітнес-центрах існує поділ тренерів за їх категоріями та кваліфікаціями. Від досвіду і рівня освіти тренера залежатиме вартість індивідуальних тренувань, а також заробітна плата.
5
Успіх вашого нового фітнес-клубу в чому буде залежати від рекламної кампанії. Почати її варто ще до безпосереднього відкриття нового зал а. У перший час на рекламу на телебаченні, в газетах, в інтернеті та інші рекламні акції у вас повинно йти від 12% обороту. Згодом цю частку можна знизити до 5%.