Як перевести музику в інший формат. Як перевести формат фото.

Часто виникає необхідність перевести музичний файл з однієї формату в інший. Наприклад, це необхідно щоб завантажити музику на плеєр, який не підтримує будь-якої з комп'ютерних форматів. Або щоб скористатися музичним редактором, який виробляє операції лише з певним форматом.
Вам знадобиться
  • Будь-яка програма-конвертер.
Інструкція
1
Для конвертації аудіо з одне формату в інший використовуються спеціальні програми. Для вибору певної утиліти слід заздалегідь визначитися з цільовим форматом. Наприклад, WAV займає більше місця, ніж MP3, а AAC володіє найкращим якістю, але багато мобільні пристрої його не підтримують. Вибір цільового формату слід проводити виходячи з цілей конвертації. Хоча своєрідним стандартом для більшості пристроїв є MP3, який забезпечує оптимальне співвідношення розмір файла/якість.
2
Однією з найбільш функціональних програм-конвертерів є BonkEnc. Це невелика, зручна у використанні утиліта, яка вміщує в себе безліч функцій, включаючи редактор тегів і набір команд для відтворення файлів. За допомогою її можна об'єднати декілька файлів різних форматів в один, і записати їх в тому ж каталозі. Конвертер працює з WAV, OGG, MP3, FLAC. Має можливість створення цілих списків конвертувати відразу декілька файлів.
3
Якщо потрібно просто конвертувати файл без здійснення будь-яких додаткових операцій, то підійдуть окремі спеціалізовані програми. Наприклад, Easy WAV to MP3 Converter або Easy MP3 to WAV Converter. Вони досить популярні завдяки своїй вузькій спрямованості і швидкій роботі. Як правило, вони використовуються укупі з іншими, більш функціональними програмами.
Зверніть увагу
Програми, створені тільки для конвертації, і не володіють різними додатковими функціями, краще справляються зі своєю роботою зважаючи свого маленького розміру і зручності.
Корисна порада
Для багатьох пристроїв, які відтворюють файли тільки певного формату, існують окремі програми, які можна знайти на диску, що постачається в комплекті. У разі, якщо диска немає, то програму можна завантажити на офіційному сайті виробника.