Як зробити троянду з бісеру.

Універсальний подарунок для жінки - букет квітів. Але зрізані квіти зів'януть, за горшечними потрібно доглядати, а сплетені з бісеру будуть довго радувати око і не вимагати турботи. Сплетіть і подаруйте троянду дівчині.
Інструкція
1
Сплетіть перший пелюстка в техніці паралельного плетіння. Наберіть на дріт одну рожеву бісерину і закріпіть. Потім набирайте рожевий бісер в такій кількості: 2; 4; 6; 8; 10; 11. Кожен ряд закріплюйте.
2
З боків пелюстки приплітаючи по сім бісерин для об'єму і закріпіть на краях пелюстки.
3
Сплетіть в цій техніці ще сім пелюсток.
4
Сплетіть чашолисток із зеленого бісеру в тій же техніці. порядок набору бісерин: 1; 2; 3; 3; 3; 2; 1. Повторіть те ж саме ще для п'яти чашолистків.
5
Візьміть 30 см дроту, нанизати сім бісеринок на середину дроту. Три бісеріни залиште, а кінець дроту Протягніть через чотири бісеріни.
6
На кінець дроту нанизати ще сім бісеринок і притисніть як слід до вже закріпленим. Залиште три бісеріни і Протягніть кінець дроту через інші чотири.
7
Зробіть те ж саме на іншому кінці дроту.
8
Сплетіть в техніці паралельного плетіння десять листочків. Набирайте і закріплюйте зелені бісернкі: 2; 3; 4; 5; 5; 5; 4; 3; 2; 1.
9
Візьміть три листочка, з'єднайте їх і закрутіть дріт на 1см. Потім приєднаєте інші два листочка до стеблинки і добре скрутіть дріт.
10
Помістіть серединку флористичної стрічки довжиною 40 см на кінець стеблинки і закрутіть.
11
Додайте пелюстки на серединці квітки і обмотайте їх флористичної папером.
12
Візьміть чашелистики і розташуйте їх точно під пелюстками. Обмотайте флористичної папером.
13
Обмотайте папером приблизно 2 см стебла і прикладіть першу гілочку з листочками. Примотати її до стебла.
14
Приблизно через 7 см примотати другу гілочку і домотать стебло до конца.Обмотайте флористичної папером близько 2 см стеблинки і додайте одну гілочку з листочків. На відстані 7 см від першої гілочки додайте другу гілочку і обмотайте стебло флористичної папером до кінця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ViM--DYbwk8
Зверніть увагу
Головне в цій справі набратися терпіння і запастися різним матеріалом!