Як перестати чхати.

Здається, що перестати чхати легко, проте насправді - це далеко не так вже й просто, як може здатися на перший погляд. Однак є деякі народні способи і методи, як позбавиться від постійного чиха буквально за кілька хвилин.
Інструкція
1
Одним з ефективних народних способів щодо того, як перестати чхати, є ось такий: як тільки вам захочеться чхнути, несильно потріть кінчик носа.
2
Дуже часто причиною є алергія. Так, зверніть увагу не те, де ви чхаєте особливо часто: на роботі, вдома або на вулиці. У тому випадку, якщо на вулиці, швидше за все, у вас сезонна алергія на цвітіння рослин. У разі чхання вдома або в офісі, можливо, що це реакція на пил або ж на яке-небудь рослина. Якщо раніше на роботі і вдома ви не чхали, подумайте, яку річ ви придбали останнім часом, можливо, що алергію викликає у вас саме вона.
3
У зв'язку з тим, що чхання викликає подразнення слизової носа під час вдихання повітря, спробуйте не дихати носом хоча б деякий час. При цьому можна просто закрити ніс рукою на кілька хвилин і дихати в цей час ротом.
4
Якщо ви постійно чхаєте, спробуйте випити чашку гарячого чаю або води в перерви між «чіхамі». Можливо, що це посприяє тому, що слизова носа перестане так гостро реагувати на дратівливий її фактор.
5
Можливо, що чхання у вас викликає реакція організму на пил. Для того, що б перевірити це, просто зайдіть у ванну кімнату і включіть воду. Якщо через кілька хвилин ви перестанете чхати - значить, причина - це, дійсно, саме пил. У цьому випадку вдома і в офісі вам обов'язково потрібно провести ретельну вологе прибирання. А ось що стосується курній вулиці, то тут вам доведеться потерпіти.
6
Якщо вам категорично не вдалося позбутися від постійного чхання - зверніться до лікаря. А поки ви буде чекати приходу фахівця, навчіться правильно чхати. Так, врахуйте, що під час чиха не можна закривати ніс руками. Чхати в долоньку також невірно. «Правильним» чханням фахівці називають чхання в згин ліктя. Так, можливо з естетичної точки зору це і не дуже привабливо, проте, на думку медиків, саме так чхати правильно.