Як створити свою сторінку.

Для створення свій сторінці в мережі інтернет може бути безліч причин. Можливо, ви захочете просто розмістити там інформацію про себе. Або, якщо ви людина творча, вирішите викласти там ваші вірші та пісні на суд читачів. Або ви щось робите і ходите створити собі додаткову рекламу. У будь-якому випадку, ваша персональна сторінка в інтернеті допоможе вам заявити про себе.
Вам знадобиться
  • - інтернет
  • - програма для веб-дизайну (HateML Pro, NVU, Alleycode HTML Editor).
Інструкція
1
Спершу вирішите, яку інформацію ви хотіли б бачити на своїй сторінці. Можливо, там буде автобіографія, фотографії вас і ваших друзів, ваша творчість. Заздалегідь підготуйте всю інформацію, продумайте, скільки розділів буде на вашій сторінці, і як вони будуть називатися.
2
Продумайте колірну гамму вашої майбутньої сторінки. Пам'ятайте, що не потрібно вибирати яскраві, кислотні кольори в надії, що так вас швидше помітять в інтернеті. Думайте також і про ваших відвідувачів, яким буде незручно читати букви салатового кольору на рожевому фоні. Намагайтеся, щоб ваша сторінка виглядала стильно, а не кричущо.
3
Ви можете поставити фоном на свою сторінку якусь гарну картинку або фотографію. При цьому стежите за тим, щоб текст на тлі малюнка був виразно видно, і читачам не доводилося напружувати очі.
4
Після того, як ви до дрібниць продумали вміст і дизайн своєї сторінки, можна приступити безпосередньо до її створення. Якщо ви володієте html і php, ви й самі знаєте, як написати код. Для тих же, хто ніколи не цікавився програмуванням і веб-дизайном, існує безліч програм, за допомогою яких ви зможете створити свою унікальну сторінку. В інтерфейсі програми ви зможете вибрати кольори і фон вашої візитної картки в інтернеті, заповнити її вмістом, а потім програма сама збереже це у вигляді коду. Якщо ексклюзивний дизайн для вас не так вже важливий, ви можете зайти на сервер, де ви плануєте розмістити свою сторінку , і вибрати шаблон із запропонованих варіантів дизайну, заповнивши його своєю інформацією.
5
Після того, як сторінка створена, її потрібно розмістити на сервері. Ви можете вибрати будь безкоштовний сервер (наприклад, народ.ру) і після реєстрації скопіювати код вашої сторінки в запропоноване вікно. Тепер інформація про вас доступна всім користувачам.
Корисна порада
Багато починаючі веб-майстри намагаються впихнути на свою сторінку якомога більше «фішок». Це і переливається анімація, і фонова музика, і змінюють один одного картинки. Цього робити не варто, так як ваша сторінка в такому випадку буде довго завантажуватися, а раптово зазвучала з колонок музика може змусити відвідувача покинути вашу сторінку.