Як побудувати кораблик з дерева. Кораблик з дерева своїми руками.

Моделювання - дуже цікаве заняття. Багато людей займаються моделюванням на професійному рівні. Це заняття дозволяє не тільки витратити час з користю, але і розкрити свій потенціал. Ви зможете зацікавити свою дитину, зробивши кораблик з дерева. Але як його зробити?
Вам знадобиться
  • Дерев'яні заготовки, фарби і лак, інструменти для роботи по дереву.
Інструкція
1
Для початку варто визначитися з тим, який саме кораблик ви хочете зробити, чи буде він плавати або просто стояти на полиці як прикраса. Дуже цікаво зробити точну копію справжнього корабля. У магазинах продається велика кількість книг, в яких ви зможете знайти картинки із зображенням всіляких кораблик ів. Також варто визначитися з розмірами майбутньої модельки.
2
Необхідно виготовити креслення майбутнього кораблик а. Він знадобиться вам для того, щоб з бігти виконання роботи на око. Поставтеся до цього кроку з великою акуратністю і уважністю. Саме від нього залежатиме якість майбутньої моделі. Спочатку продумайте приблизні розміри. Виходячи з них, накресліть ескіз. Ескіз являє собою начерк майбутньої моделі від руки. Ескіз потрібно перетворити в креслення. Він повинен бути максимально чітким і продуманим. Будьте готові до того, що в процесі виготовлення креслення ви зробите чимало помилок, тому малюйте креслення простим олівцем, який легко стирається. Кінцевий варіант креслення обведіть червоним олівцем.
3
Підберіть матеріал для майбутньої моделі. Тут варто спиратися на особливості моделі. Потрібно підібрати бруски дерева так, щоб основні деталі були зроблені з цілісного шматка. Також стежте, щоб дерево було щільним і без всяких сторонніх включень. Тепер необхідно нанести розмітку на дерев'яні заготовки. Ретельно звіртеся з кресленнями, щоб нічого не було переплутано. Перевірте кілька правильність нанесення всієї розмітки. Після цього лінії, за якими потрібно буде випилювати, обведіть червоним олівцем або фломастером. Упевнившись, що все гаразд, можна приступати до випилювання всіх частин.
Корисна порада
Виконуйте всі процедуру в спеціально підготовленому приміщенні, щоб не насмітити. Ретельно стежте за тим, щоб виступаючий клей не зіпсував зовнішній вигляд моделі.