Як взяти кредит на нерухомість.

Кредит на придбання нерухомості можна взяти в будь-якому банку. Всі видавані кредити регулюються законами РФ, які будуть вказані нижче. Вимоги банків до позичальників практично однакові з невеликими коливаннями в ту чи іншу сторону. Основна вимога - платоспроможність, яку потрібно підтвердити документально, а також представити ряд інших документів, до яких відноситься стандартний перелік і пакет за запитом банку.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -Заява-анкета
  • довідка про доходи форми 2-ПДФО
  • довідка з місця роботи про стаж
  • -первісна внесок
  • -договору застави
Інструкція
1
Найчастіше на придбання нерухомості оформляється іпотечний кредит. Він видається на термін до 30-35 років і може бути наданий платоспроможним особам РФ на придбання нерухомості на її території.
2
Для отримання кредиту потрібно звернутися в банк. Заповнити запропоновану анкету-заяву. В анкеті вказати всі відомості і дати достовірну інформацію по всіх наявних графам.
3
Вік позичальника повинен бути від 21 до 65 років на момент погашення кредиту, але не завжди. Наприклад, Ощадбанк видає кредити позичальникам, вік яких може бути 75 років на момент погашення кредиту.
4
Крім анкети-заяви потрібно довідку про доходи 2-ПДФО, довідка з місця роботи про стаж. Може знадобитися довідка про доходи всіх членів сім'ї для розрахунку сукупного доходу.
5
У деяких випадках банк має право запросити довідку з наркологічної та психіатричної клінік, а також характеристику з місця роботи і з місця проживання.
6
Процентна ставка по кредиту буде залежати від суми початкового внеску. Чим вище буде перший внесок в рахунок оплати нерухомості, тим менше відсотків буде запитано за кредит.
7
Рішення про видачу кредиту може бути винесено через 7-10 днів, після розгляду і перевірки всіх поданих документів.
8
Куплена в кредит нерухомість, оформляється в заставу до моменту погашення кредиту. Складається договір застави, який реєструється у Федеральному реєстраційному центрі.
Зверніть увагу
Ознайомтеся з усіма законами РФ про видачу кредиту банками. Кредити регулюються Федеральним законом 102-Ф3 від 16.07.98, який вказує на оформлення застави, Федеральним законом 188-Ф3, 122-Ф3, 218-Ф3, Житловим кодексом РФ, Постановою Уряду 285. Всі ці правові акти регулюють відносини між кредитором і позичальником .