Як усунути запах гару в квартирі.

Кожна людина хоча б раз в житті забував вимкнути праску з розетки або залишав каструлю з їжею на плиті, і всім знаком запах гару від згорілої посуду або тканини. Позбутися його не дуже легко, можливо, такі заходи допоможуть вам зробити це.
Інструкція
1
Насамперед необхідно відкрити всі вікна і двері в будинку. Якщо в квартирі є кондиціонери або очисники повітря, то треба зробити навпаки - закрити вікна і двері і включити прилади.
2
Доцільно викинути всі речі, які горіли, якщо вони не підлягають ремонту чи відновленню, оскільки усунути запах гару в квартирі , не зробивши цього , буде складно, вони є постійним джерелом його розповсюдження. Відремонтовані речі або ретельно вимиті треба гарненько провітрити, для цього використовуйте балкон або лоджію.
3
Відомо, що волога тканина має здатність поглинати запах гару або диму. Можна скористатися цією особливістю, взявши стару простирадло, намочивши її і розвісивши в квартирі . Коли вона висохне, бажано прополоскати її і вдруге проробити цю ж процедуру. Ефективність подібного методу набагато більше, ніж будь-яких інших.
4
Як альтернативу можна скористатися аерозолями, прибирають запах гару, але, враховуючи їх штучне походження, не варто захоплюватися цим методом, зберегти здоров'я людей і тварин в будинку набагато важливіше.
5
Наступним кроком стане скрупульозна прибирання квартири, миття стін, стелі, меблів, вікон і дверей. Якщо у вас є пароочиститель, це допоможе дістатися до важкодоступних місць і полегшить процес прибирання. При митті додавайте у воду трохи оцту, запах відчуватиметься менше.
6
Без прання речей, що не були заховані в шафах, не обійтися. Килими також необхідно ретельно почистити, після прання та сухого прибирання буде не зайвим ще раз провітрити речі, фіранки і покривала.
7
Якщо все ж після всіх пророблених процедур усунути запах гару в квартирі не вдалося, доведеться зайнятися косметичним ремонтом, змінити паперові шпалери і оббивку меблів.