Як вижити в селі.

Самий раціональний спосіб виживання в селі - присадибне господарство. Займаючись вирощуванням городніх культур або плодових дерев і чагарників, а також розведенням худоби, можна не тільки цілком нормально фінансово забезпечувати свою сім'ю, а й постачати її екологічно чистими продуктами.
Вам знадобиться
  • - земля;
  • - добрива;
  • - культиватор;
  • - насіння;
  • - саджанці;
  • - будівельний матеріал;
  • птиця;
  • - молодняк худоби;
  • - корм.
Інструкція
1
Розбийте город. Щоб вирощувати овочі на продаж, необхідно визначитися, які саме городні культури найкраще ростуть на вашому типі грунту. Для цього відвезіть її на аналіз. Там же можна дізнатися, внесення яких мінеральних речовин допоможе вирощувати великі врожаї. Розрахуйте необхідну кількість тих чи інших овочів. Складіть сівозміну.
2
Обробіть землю за допомогою культиватора. Внесіть органічні добрива. Під коренеплоди і томати їх краще вносити з осені. Також під ці культури доречно осіннє внесення подвійного суперфосфату. Під листові, а також гарбуз, огірки, кабачки краще класти органіку перед посадкою. За тиждень удобрити грядки компостній землею або перепрів гноєм. Купуйте насіння в перевірених фірмах, якщо висаджуєте овочі розсадою - купуйте її тільки в зарекомендували себе розплідниках. Від якості посадкового матеріалу урожай залежить навіть більшою мірою, ніж від підготовки землі. Дотримуйтесь агротехніку городніх культур. Якщо у вашому регіоні існує загроза травневих або червневих нічних заморозків, використовуйте почвопокровний матеріал.
3
Везіть урожай у міру дозрівання в найближчий районний центр. Якщо не хочете займатися продажами самостійно - при колгоспних ринках існують спеціально створені фірми-посередники, які скуповують продукцію приватних господарств.
4
Побудуйте пташник. Кури, гуси, індики досить прості в розведенні і не вимагають якихось особливих умов. Для качок бажаний водойму. Також в останні роки в приватних господарствах все активніше стали розводити таких птахів, як фазани, голуби, перепела, цесарки. Але якщо ви живете далеко від великих міст з розвиненою інфраструктурою, знайти для них збут буде складно. У цьому випадку зупиніться на звичних для російських сіл птахах. І яйця, і м'ясо у вас будуть купувати численні сусіди, а надлишки, знову ж таки, можна відвести в найближчий райцентр.
5
Заведіть корову. Це - прекрасний спосіб вижити в селі. Як правило, з кожною корівки можна отримати близько 7-8 л молока в день. Якщо робити з нього сметану, сир або інші кисломолочні продукти, частково - продавати, решта використовувати в їжу, ваша сім'я буде забезпечена всім необхідним.