Як накачати стрибок.

Хороший стрибок необхідний практично у всіх ігрових видах спорту. Баскетбол, волейбол, паркур і стрітбол - важко уявити собі спортсмена, що добився успіху в цих видах спорту і не вміє високо і потужно стрибати. Якщо ви не володієте цим умінням, не варто впадати у відчай. Будь-які здібності можна розвивати. Включіть в свою програму тренувань необхідні вправи.
Вам знадобиться
  • - гантелі;
  • - штанга;
  • - гімнастична лава;
  • - степ-платформа висотою 30 см.
Інструкція
1
Зробіть широкий випад. Права нога попереду на платформі, ліва ззаду, зігнута в коліні. Руки трохи зігнуті в локтях.Слегка присядьте, спружіньте ногами і різко виштовхни вгору. Руками допомагайте собі вистрибувати. У фазі польоту поміняйте ногі.Впереді на платформі тепер стоїть ліва нога, ззаду - права. Практично без паузи знову вистрибніть і поміняйте ногі.Сделайте 4 підходи по 10-12 прижков.Не прагнете вистрибувати високо, головне виконувати вправу технічно. Стрибок повинен здійснюватися за рахунок роботи стегон.
2
Встаньте на початку бігової доріжки або іншої рівної поверхні. Можна виконувати і спортзалі. Сядьте в глибокий присед, руки на колені.Начіайте рух вперед в цьому положенні, рахуйте про себе або вголос, на рахунок «п'ять» різко вистрибніть вгору, повністю розпрямивши тіло, і хлопніть руками над головой.Виталківайтесь якнайвище. Приземляйтеся на те ж місце, з якого ви вистрибували. Знову опустіться в глибокий присед і продовжуйте рух вперед з рахунком. Пройдіть в такому темпі 100 метров.Ето один підхід, виконайте три підходи з інтервалом в три хвилини.
3
Поставте ноги широко. Платформу помістіть на підлогу між ступнямі.Слегка присядьте, відштовхніться і запригніте на платформу двома ногами відразу. Не роблячи паузу, в швидкому темпі спригніте на підлогу, ноги з боків від платформи.Продолжайте встрибування і спригіванія з платформи протягом 30 секунд. Відпочиньте 1 хвилину і повторіть.
4
Встаньте перед штангою, лежачої на підлозі. Злегка зігніть ноги в колінах, нахиліться і візьміть штангу верхнім хватом, руки трохи ширше плечей. Чи не прогинайте спину в попереку і не округляйте ее.Випрямітесь. Працюють тільки м'язи ніг, але не м'язи спини. Попросіть інструктора проконтролювати положення вашої спини в момент випрямлення. Зафіксуйте положення тіла на 2 секунди і поверніться у вихідне положеніе.Виполніте 2 підходи по 8 повторів.
5
Встаньте прямо. Гантелі в опущених руках. Ноги на ширині плеч.Прісядьте глибоко, тримайте спину прямо, дивіться перед собою. Виштовхніть себе різким поштовхом і постарайтеся підстрибнути якнайвище. Під час приземлення ноги повинні злегка «пружинити» в коленях.Виполніте 3 підходи по 12 стрибків.
6
Встаньте лицем до гімнастичної скамье.Слегка присядьте і запригніте на лаву двома ногами. Щоб посилити поштовх, допомагайте собі помахом рук. Не затримуючись на лаві, поверніться у вихідне положення, знову запригніте.Еслі вправу дається вам легко, додайте обтяження. Це може бути пояс з вкладишами або гантелі. Зробіть три підходи по 8 стрибків.