Як зробити воду питної.

Зараз практично неможливо знайти дійсно чисту воду . Навряд чи можна назвати питною ту, яка тече з крана в багатьох великих містах. Однак щоб зробити її такою, в більшості випадків достатньо скористатися фільтром або додати в неї деякі речовини.
Вам знадобиться
  • - фільтр,
  • - оцет,
  • - мед,
  • - чиста земля,
  • - глина.
Інструкція
1
Якість води поліпшується за допомогою фільтрів. У більшості випадків достатньо скористатися простим російським вугільним фільтром. Його буде достатньо, щоб видалити деякі домішки, іржу, хлор, метали. Дорогі ж зарубіжні аналоги фільтрують воду настільки, що з неї прибираються навіть мінеральні солі. Більш того, не слід довіряти фільтрам, де в якості одного з очищувальних елементів використовується срібло, тому деякі люди його не переносять.
2
Якщо немає фільтра, то можна скористатися народними методами. Наприклад, на один літр води береться 1 чайна ложка яблучного оцту і меду. Туди ж додається 3-4 краплі розчину йоду 5%. У такому середовищі всі мікроби знищуються дуже бистро.Также воду пропускають через гніт, зроблений з вовни. Це є одним з найкращих способів фільтрації. Для цього необхідно опустити один кінець гноту в воду , в іншій - в порожню посуд. На виході вода буде дуже чістой.Еще можна закип'ятити воду , потім кинути в неї чисту глину і шерсть клубками, після чого віджати їх в окремий посуд. Віджата вода буде набагато чіще.Хорошім фільтратом є вино. Якщо додати його в іншу рідину, то деякі мікроби через певний час умрут.Также часто воду змішують з чистою землею і дають відстоятися. Вода, яка піде нагору посуду, буде більш чістой.Лістья горобини теж добре проводять очищення. На 2-3 літри потрібно покласти 10-15 листя горобини, після чого це все необхідно наполягати близько 2 годин.
3
Отстой води також допомагає очищенню. При ньому тверді речовини осідають на дно, а бактерії знешкоджуються. Для знищення запахів вдаються до методу аерації, який полягає в додаванні певних хімікатів.
Корисна порада
Вода корисна перед прийомом їжі (3-4 ковтки будуть сприяти нормальному травленню і засвоєнню їжі).