Як зберегти вагу.

Часто після виснажливих дієт і напружених занять в тренажерному залі, коли мета "скинути зайву вагу" досягнута, людина повертається до колишнього ритму життя і звичного для нього харчуванню. І тоді кілограми повертаються. Щоб утримати досягнутий результат і зберегти вагу, слід виконувати нескладні правила.
Вам знадобиться
  • Сила волі, позитивний настрій
Інструкція
1
Щоранку випивайте натщесерце склянку чистої води (а краще два). Протягом дня регулярно пийте воду. Загальний добовий обсяг визначається масою тіла. На кожен кілограм ваги треба 30 мл води. Не газованої і не солодкою. Рекомендується пити воду або чай без цукру і при виникненні почуття голоду, таким чином, ви обдуріть свій шлунок.
2
Паузи між прийомами їжі повинні складати не більше 3-4 годин. Звичну для себе порцію сміливо ділите навпіл. Не їжте перед сном. Справа в тому, що в проміжок між 11 годиною вечора і 8 годинами ранку організм мало активний, тому відбувається процес не засвоювання їжі, а перетворення її в жир.
3
Намагайтеся відразу після дієти не надто урізноманітнити свій раціон. Одноманітна їжа набридає і відбиває апетит. Недолік мінеральних речовин і вітамінів компенсуйте овочами і фруктами (можна БАДами і полівітамінами).
4
Якщо під час дієти ви не вживали жирні і багаті вуглеводами продукти, не накидається на них після того, як вам вдалося розлучитися із зайвими кілограмами. Нехай вони будуть у вашому раціоні, але в малих кількостях. Якщо споживання сирих овочів набридло вам за час дієти, можна їх відварювати або тушкувати, а свіжі фрукти запікати в духовці. Проте зовсім відмовлятися від цих продуктів не можна.
5
По можливості продовжуйте заняття фітнесом. Фізичні навантаження можна злегка знизити в порівнянні з тими, що ви призначали собі на час дієти (або їх призначав тренер), але зовсім закидати зарядку, біг та улюблені тренажери не варто.
Зверніть увагу
Ви можете дати собі волю після закінчення дієти в плані їжі (балувати себе час від часу солодощами, копченостями і т.д.) і великої біди не буде, але якщо ви відмовитеся від фізичних навантажень, ваші кілограми повернуться до вас напевно і досить швидко. Перевірено життям.
Корисна порада
Більше бувайте на свіжому повітрі, підтримуйте в собі позитивний настрій.