Як відрізнити справжній парфум.

Вибрати хороші парфуми - це дуже непросте завдання. Потрібно адже підібрати такий запах, який підходив би вам і не викликав негативні емоції у оточуючих. Ще складніше вибрати справжній парфум , а не придбати підробку.
Інструкція
1
Підроблені духи можуть завдати шкоди здоров'ю. Ви ризикуєте отримати опік або алергію. Адже в такі "духи" виробники нітрохи не соромляться додавати шкідливі хімічні складові. Підробку найчастіше можна зустріти на ринках, на лотках або в непрофільних магазинах в парфум ерних відділах. У таких місцях ні в якому разі не потрібно купувати парфуми. Особливо, якщо у них ще й занадто низька ціна.
2
Крім того, остерігайтеся підробок «look-like». Вони імітують оригінальні бренди. При цьому злегка змінюється назва. Тому уважніше читайте всі етикетки на парфумах.
3
Зараз великого поширення набули й парфуми, виготовлені за ліцензією. Розробивши новий аромат, Франція продає ліцензію на нього іншим країнам. Такі духи не вважають фальсифікатом. Однак необхідно зауважити, що ціна повинна бути трохи нижче, ніж у такого ж продукту, виробленого безпосередньо у Франції.
4
Упаковка справжніх парфумів повинна бути дуже акуратно запаяна у тоненьку целофанову плівку. На ній не повинно бути видно слідів клею і заломів. Якщо ви бачите на коробці напис «parfume», то навіть не зупиняйтеся у таких духів. Вони виготовлені не у Франції і навіть не в Європі. По-французьки це слово правильно пишеться «parfum», а по-англійськи «perfume». Крім того, на коробочці обов'язково повинна бути надпіcь «Made in ...». Якщо вказано просто «France» або ж поєднання будь-яких країн, наприклад, «London-Paris-New-York», то цей парфум також підроблений.
5
Спробуйте злегка потрясти коробку. Якщо вони виготовлені своїм законним виробником, то флакончик всередині не повинен бовтатися. Якщо ви купуєте парфуми в елітному дорогому магазині, то у них в обов'язковому порядку на вітрині повинен стояти демонстраційний бульбашку. Розгляньте пляшечку. Вона повинна бути ідеальною. Скло повинно бути прозорим, без яких-небудь дефектів або тим більше бульбашок повітря. Колір духів не повинен бути яскравих хімічних відтінків. Їх консистенція може бути злегка маслянистої.
6
І в останню чергу зверніть увагу на етикетку. Вона ні в якому разі не повинна бути наклеєна на денці. Назва духів разом з серійним справжнім виробником наносяться прямо збоку на скло.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_sI0Jg9lhKs