Як вибрати кімнатну антену. Як вибрати кімнатну телевізійну антену для дачі.

Удосконалення технологій у сфері комунікацій призвело до повсюдного поширення кабельного телебачення. В результаті необхідність повального використання кімнатних антен пропала сама собою. Однак є окремі випадки, коли без неї все ж не обійтися. І якщо установці проблем не виникне, то вибір кімнатної антени може затягнутися.
Інструкція
1
Визначтеся з необхідністю покупки кімнатної антени. Для цього можна взяти її у знайомих, перевірити її сумісність з роботою телевізора, після чого, приймати рішення про покупку. Справа в тому, що кімнатні антени добре працюю в тому випадку, якщо їм забезпечити пряму видимість. У цю групу потрапляють квартири, розташовані на верхніх поверхах, дачні будиночки, що знаходяться поблизу ТЦ (віддаленість повинна бути не більше 2 км).
2
Подивіться, чи є у вашого телевізора вбудована кімнатна антена. При її виявленні досить підібрати телескопічний штир, який і забезпечує якісний прийом необхідних каналів.
3
Вибираючи незалежну кімнатну антену , уважно ознайомтеся з її технічними характеристиками. Їх найкраще розглянути на прикладі. Модель: АТН - 7.3. Перші дві букви (АТ) говорять про те, що антена телевізійна. Третя буква (Н) вказує на те, чи здатна вона перебудовуватися. Н неперебудовувані. Якщо замість неї буде стояти буква П, значить перестроюваєма. Цифри (7.3) - це тип і модифікація моделі. В даному випадку, антена 7-го типу і 3-й модифікації.
4
Віддавайте переваги моделям, необхідним для того, щоб зловити потрібні хвилі (метрові і дециметрові). Повідомте про це консультанту в магазині і він допоможе вам підібрати потрібну антену .
Зверніть увагу
Вибираючи знайомого, до якого ви хочете звернутися з проханням позичити на деякий час антену, варто враховувати деякі нюанси. По-перше, на що приймається сигнал впливає матеріал стін, з яких виготовлений ваш будинок. Наприклад, якщо ви проживаєте в панельному будинку, а ваш знайомий в дерев'яному, потужність сигналу при використанні антени у нього буде більше. По-друге, прихильність квартири. Чим нижче поверх, тим гірше сигнал. Додатково вплив можуть зробити близько розташовані будівлі. І нарешті, самі вікна. Присутність решіток і жалюзі значно знижують потужність сигналу, а в деяких випадках і блокують його. У підсумку, бажано вибрати такого знайомого, характеристики квартири якого максимально відповідають вашим.
Корисна порада
Для того щоб антена працювала максимально ефективно, розташовуйте її якомога ближче до вікна.