Як святкувати колядки.

Колядки - традиційний давньослов'янське свято, пов'язане із зимовим сонцестоянням. Пізніше, з приходом християнства, він був приурочений до Різдва і Святки. Це дуже веселий і галасливий день. Сьогодні мало хто знає, як святкувати колядки правильно.
Інструкція
1
Насамперед, приготуйте необхідні для вас костюми. Традиційно на колядки ходили виряджені. От і ви нарядитеся відповідним чином. Не варто створювати справжні маскарадні костюми. Зробіть своїми руками кілька масок для себе і своїх рідних. Маски можуть бути різноманітними: звірі, будинкові, Баба-яга і взагалі казкові персонажі. Надіньте на себе стару дублянку хутром назовні. Прикрасьте себе невеликими ріжками і різнокольоровими стрічками. Запасіться конфетті та серпантином, щоб створити святковий настрій.
2
Колядувати означає ходити по дворах і за допомогою недовгих пісеньок бажати господарям щастя і процвітання в новому році. Заздалегідь продумайте, що ви будете співати. Зараз велика кількість пісеньок-колядок можна знайти в інтернеті. Якщо вам хочеться привнести в свято щось своє, придумайте вірші самі.
3
Вивчіть пісеньки напам'ять, щоб не спотикатися під час їх виконання. Коли підете колядувати по квартирах сусідів, співайте хором, весело, з танцями. Проведіть на господарів гідне враження, щоб вони нагородили вас подарунками. Обсипайте їх конфетті та серпантином. Спробуйте захопити своєю радістю і запросіть продовжити колядки разом.
4
Візьміть з собою кілька пакетів, куди ви будете складати подарунки. Як правило, це солодкі печенюшки, пряники та цукерки. Чим більше і голосніше ви будете славити господарів, тим більше солодкої харчів вам повинні піднести.
5
Влаштуйте на вулиці снігову битву, скачайте сніговика. Головне, щоб в розвагу були залучені всі колядники. І ніхто не залишився нудьгувати в сторонці.
6
Отримані ласощі з'їжте разом з усіма учасниками калядок. Влаштуйте чаювання за загальним столом. Спеціально для дітей продовжите свято вдома. Придумайте кілька сценок за участю різних звірів, русалок і лісовиків і розіграйте їх разом з детьмі.Мало хто знає, як святкувати колядки в наш час. Але у ваших силах покласти початок славної традиції у вашому домі. Просто відзначайте колядки щороку і втягуйте в цей старий слов'янське свято своїх друзів і сусідів.