Як навчитися плести фенечки з муліне. Схеми плетіння фенечек з муліне.

  •  Фенечки потрапили в нашу культуру від індіанців. Для корінних американців це був символ братерської спорідненості, дружби. Така прикраса можна зробити для одного і подарувати в знак відданості.
  •  Вам знадобиться: 2 червоні нитки, кожна довжиною 100 см; 2 білі нитки, кожна довжиною 100 см; 2 чорні нитки, кожна довжиною 100 см.
  •  Зв'яжіть нитки у вузол і заплетене в косичку. Кінець прикріпіть до столу або до щільної тканини, якої не жалко.Завяжіте перший основний вузол червоною ниткою, крайней зліва, навколо другої червоної нитки. Потім зав'яжіть ще один такий вузол на цій же ніті.Етой же, першою червоною ниткою зав'яжіть вузли навколо інших ниток, переводячи її в правий край. Зауважте по два вузла на кожній нитки другого червоної ниткою. Повторіть цю операцію для інших білих і чорних ниток.
  •  Сплетя до довжини, достатньої для зап'ястя, з'єднайте нитки за кольорами і сплетіть косичку. Потім зав'яжіть на її кінці вузол і обріжте, якщо хвіст занадто довгий. Кіски будуть зав'язками.
  •  Зверніть увагу: Підтягуйте вузлики і стежте, щоб ряди виходили рівними. Браслет повинен вийти охайним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sNGV7dxGFGw
Фенечки давно перестали бути виключно розпізнавальним знаком хіпі. Зараз браслети, сплетені з ниток, тонких стрічок, смужок шкіри та інших матеріалів носять в тому числі і люди, що не мають ніякого відношення до руху хіпі. Фенечки стали просто модним аксесуаром. Ними зацікавилися навіть провідні модельєри. Сплести такий браслет може кожен, хто знайомий з основами плетіння. Але на першому етапі краще це робити за схемами. Знайти їх можна, наприклад, в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Найбільш доступний матеріал для плетіння - нитки муліне. Асортимент їх настільки великий, що майстру доступні практично будь-які кольорові поєднання. Дуже добре, якщо ви знайомі з основами плетіння макраме. В плетінні «браслетів дружби» та інших фенечек використовуються багато прийомів цієї популярної техніки, колись придуманої американськими індіанцями. Зайдіть на сайт Fene4ki.ru. Там ви знайдете історію фенечек, способи виконання різних вузлів і, звичайно ж, схеми фенечек з муліне, бісеру, пеньки та інших матеріалів.
2
Якщо всім іншим матеріалам ви віддаєте перевагу бісер, відкрийте сайт onlybiser.ru. Там ви дізнаєтеся, які інструменти та матеріали вам знадобляться, знайдете цікаві відомості з історії цього виду мистецтва. Схем плетіння фенечек на цьому сайті теж досить багато, але є й описи технології виконання інших виробів. Може бути, цей жанр вас захопить, і ви захочете плести не тільки браслети.
3
На сайті fenechka.net ви знайдете не тільки схеми, але і відеоуроки. Це особливо корисно для новачків. Але й досвідчені майстри зможуть знайти на цьому сайті чимало цікавого. Схеми знаходяться в розділі «Бісероплетіння». Цей сайт буде цікавий також аматоркам інших видів рукоділля.
4
Чимало схем ви знайдете і на сайті «Золоті руки». Тут досить великий архів, який регулярно поповнюється. Нові схеми з'являються практично кожен день.
5
Ви можете спробувати знайти схеми і самостійно. Наберіть в будь-якому пошуковику слова «фенечки схеми». Можна уточнити, з якого матеріалу ви збираєтеся плести. Перед вами з'явиться величезна кількість посилань. В даному випадку краще розсортувати їх по релевантності. Вгорі опиняться посилання на сайти з найбільшою кількістю схем.
6
Знайти схеми фенечек можна і в соціальних мережах. Групи, присвячені цьому виду рукоділля, є і на сайті «Вконтакте», і в «Живому Журналі». Для того, щоб знайти однодумців та обмінятися з ними корисними порадами, достатньо в інтересах вказати «плетіння фенечек». На сторінці вашого профілю з'явиться посилання. Натиснувши на неї, ви побачите список користувачів і спільнот, які також захоплюються плетінням фенечек. Перегляньте пости в спільнотах і запишіться в те, де постійно з'являються і обговорюються нові схеми плетіння.