Як відключити звук затвора.

У сучасних цифрових фотоапаратів за замовчуванням нерідко буває виставлений звук затвора при натисканні на спускову кнопку. Але далеко не всім ця настройка подобається. Якщо цей звук відволікає або дратує вас, його можна відключити.
Вам знадобиться
  • Ваш фотоапарат
Інструкція
1
Увімкніть фотоапарат. Відкрийте його меню, за допомогою натискання кнопки «Меню» на панелі управління. При всьому різноманітті моделей фотоапаратів, управління їх настройками виконується за схожими принципами.
2
На дисплеї фотоапарата ви побачите кілька різних вкладок меню. За допомогою них можна управляти параметрами зйомки (налаштування спалаху, цифрового зуму, підсвічування) і технічними налаштуваннями камери (яскравість екрану, нумерація файлів, налаштування звук а).
3
Оберіть за допомогою клавіш управління фотоапаратом вкладку, що відповідає за параметри налаштування фотоапарата. Потрібна вам опція відключення звук а затвора може перебувати в пункті меню «Зміна звук ових сигналів»/«Налаштування звук а », залежно від моделі фотоапарата.
4
У пункті меню, що відповідає за налаштування звук а, ви побачите декілька параметрів звук ового супроводу фотооперацій. Наприклад: звук таймера, звук старту, звук операцій, звук затвора. Нас цікавить останній пункт. За допомогою кнопок управління меню виберете потрібний вам рівень гучності звук а затвора, аж до повного його відключення.
5
Таким же чином відрегулюйте всі інші звук ові параметри фотоапарата на свій розсуд.
Корисна порада
За допомогою налаштувань звукових параметрів фотоапарата можна також змінити гучність звуку затвора, або вибрати інший варіант цього звуку, відповідно до ваших уподобань.