Як відзначити всіх на картинці.

Вконтакте - це найбільша соціальна мережа Рунета, аудиторія якої щодня перевищує 23 млн. Чоловік. Історія успіху цього сайту починається зі скромною студентської мережі, яка була запущена в 2006 році. На сьогоднішній день на сайті Вконтакте можна не тільки листуватися з друзями, але і слухати музику, радіо, грати в ігри, дивитися фільми та серіали та багато іншого.
Інструкція
1
З моменту своєї реєстрації в соціальній мережі Вконтакте учасники поступово збільшують кількість своїх друзів. Серед них можуть бути присутніми як друзі з реального життя, так і віртуальні знайомі. Нічого поганого у великій кількості друзів немає, єдина проблема може виникнути у вас з відзначенням людей на фотографіях. Наприклад, ви хочете привітати всіх своїх друзів з Новим Роком. Зробити це можна за допомогою симпатичною новорічної листівки, яка легко завантажується на сторінку. Однак, невже вам доведеться в ручну "тикати" по кожному імені?
2
В дійсності, істотно полегшити це завдання зможе простий скрипт, який вставляється в адресний рядок сторінки. Виглядає він досить загрозливо, але працює практично безвідмовно. Спершу ви заходите на фотографію, на якій необхідно відзначити всіх друзів. А потім копіюєте в рядок ось цей код: javascript: (function () {function getPhotoInfo () {if (res =/([0-9\-]+)_(\d+)/.exec(location.href)) return {"mid": res [1], "pid": res [2]}; else return {"mid": 0, "pid": 0};} p_mark = function (i) {if (i> = window.friends.length) {ge ('rotating'). innerHTML="Всі друзі були відзначені на цій фотографії! (с) 2009 by Snorlax icq: 371411391 =)"; clearTimeout (timerID); return;} request_uri = “/photos.php?act=put&pid=”+mid+”_”+pid+”&id=”+mid+”&oid=0&subject=”+window.friends[i].id+”&name=”+encodeURI(window.friends[i].name)+”&add=1&x=0&y=0&x2=100&y2=100?;img = New Image (); img.src=request_uri; ge ('commentArea'). InnerHTML = (i + 1) + "of" + window.friends.length + "друзі були відзначені!"; TimerID = setTimeout ("p_mark ("+ (i + 1) +") ", 500);}; p_markall = function () {if (! confirm (" Відзначити всіх друзів на фото? by Snorlax http://forum.antichat.ru/") ) return; ge ('rotating'). innerHTML="Обробка ласка чекайте ..."; ajax = new Ajax (function (a, r) {eval (r); window.friends = fr; p_mark (0);}, function (a, r) {alert ("Проблема запиту. Спробуйте ще раз");}); ajax.get ("/photos.php? act = get");}; if (! (location.href.match (/vkontakte.ru/) && location.href.match (/photo/))) {alert ("Відкрита сторінка з фотографією"); return;} var info = getPhotoInfo (); var pid = info ["pid"], mid = info ["mid"], friends; p_markall ();}) ();
3
Далі ви просто натискаєте на кнопку введення і чекаєте оновлення сторінки. Цей код абсолютно нешкідливий і не призначений для того, щоб розкривати зловмисникам ваші паролі та явки. Діє він виключно за принципом ajax запитів, в чому зможуть переконатися досвідчені програмісти. За допомогою такого скрипта ви зможете одночасно відзначати на фотографіях сотні людей за пару секунд.