Як усунути промерзання.

У Росії зими вельми суворі, тому промерзаючі стіни - не рідкість. Також на них утворюється конденсат, який потім призводить до появи грибка і цвілі, що негативно може позначитися на вашому здоров'ї. Тому подбайте про теплі стінах ще влітку і усуньте промерзання .
Вам знадобиться
  • - шпаклівка для стін;
  • - грунтовка;
  • - рідка теплоізоляція;
  • - пензлики або краскопульт;
  • - будівельний міксер.
Інструкція
1
Перш за все, видаліть старе покриття стіни: шпалери, відшарувалася фарбу, шпаклівку і т.п. Якщо на стіні є тріщини - зашпатлюйте їх. Для цього підійде будь-яка будівельна суміш, призначена для вирівнювання стін.
2
Для поліпшення адгезії та зменшення всмоктуючої здатності стіни заґрунтуйте її. Використовуйте для цього акрилову ґрунтовку глибокого проникнення, яку без проблем можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті
3
Нанесіть на стіну теплоізоляцію. Перед використанням добре розмішайте. При механічному перемішуванні швидкість обертання не повинна перевищувати 300 об/хв. При нанесенні враховуйте деякі нюанси: рекомендована температура поверхні 5-50 градусів і залишкова вологість не більше 8-10%.
4
Наносити теплоізоляцію рекомендується повітряним або безповітряним розпиленням. Якщо ви вирішили фарбувати пензлем, то вибирайте її з м'яким ворсом. Все мазки повинні бути спрямовані в одну сторону. Товщина кожного шару повинна бути 0,5 мм, а кожний наступний наносите після висихання попереднього.
5
Сушіть при кімнатній температурі. Час висихання одного нанесеного шару завтовшки 1 мм при кімнатній температурі становить приблизно 24 години.
6
Після нанесення і висихання покриття облагородьте його. Для цього його можна зверху забарвити, обробити плиткою, обклеїти шпалерами, адже після висихання воно повністю готове до подальшої обробки.
Корисна порада
Рідка теплоізоляція - це сучасний матеріал, виготовлений на основі нанотехнологій. Всього 1 мм даного покриття замінює приблизно 10 см мінеральної вати. Цей вид теплоізоляції володіє такими унікальними властивостями за рахунок керамічних сфер, які заповнені вирядженим повітрям. В полимеризованной стані концентрація цих сфер становить близько 80%.
Промерзання стін - це, на жаль, досить поширене і негативне явище, яке виникає переважно в приміщеннях з підвищеною вологістю. Основні причини її появи - погана вентиляція, невеликі дефекти конструкції і недостатнє опалення. Позбавиться від промерзання допоможе процедура утеплення стін.
Вам знадобиться
  • - шпаклівка або інша суміш для вирівнювання стін;
  • - акрилова грунтовка глибокого проникнення;
  • - теплоізоляція;
  • - кисть з м'яким ворсом.
Інструкція
1
Першим ділом ретельно видаліть зі стіни все старе покриття - шпалери, фарбу і шпаклівку. Перевірте очищену стіну на наявність тріщин і якщо такі є, обов'язково закладіть їх за допомогою шпаклівки або інший суміші для вирівнювання стіни. Після цього гарненько заґрунтуйте поверхню, це допоможе зменшити всмоктує здатність стіни і значно поліпшить адгезію. Для проведення такого роду робіт рекомендується придбати в будівельному магазині акрилову ґрунтовку глибокого проникнення.
2
Далі переходите до нанесення теплоізоляції на стіну. Ця процедура є дуже ефективною, але в теж час і витратною, причому це стосується як грошей, так і часу. Гарненько перемішайте суміш і приступайте до роботи. Врахуйте те, що залишкова вологість повинна становити 8-10%, а температура поверхні - від 5 до 50 градусів.
3
Наносити теплоізоляцію слід безповітряним або повітряним розпиленням. У разі якщо вас не влаштовують ці варіанти, і ви вирішили нанести її за допомогою пензля, то вона обов'язково повинна мати м'який ворс. Слідкуйте за тим, щоб товщина кожного шару складала не більше 0,5 мм. Перш ніж наносити наступний шар, почекайте, поки висохне попередній. Час його висихання при кімнатній температурі - не більше доби.
4
Коли всі ці роботи будуть проведені, можете переходити до обробки стін плиткою, обклеювання шпалерами або фарбування. Все залежить тільки від вашого бажання.
Зверніть увагу
Щоб запобігти промерзання стін намагайтеся частіше провітрювати приміщення, не зберігати в кімнатах рідини у відкритому вигляді і не заносити вологі предмети. Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з цією роботою самостійно, краще запросіть фахівців, які виконають її набагато швидше і якісніше.
Корисна порада
Як тільки ви зіткнетеся з даною проблемою, відразу ж починайте її усувати, не відкладаючи це на потім, інакше згодом вона може придбати більш масштабний характер.