Як створити в фотошопі новий документ. створити документ в фотошопі.

При користуванні фотошопом часто виникає необхідність у створенні нових документів . Від правильності вибору початкових параметрів багато в чому залежить якість створюваного зображення і зручність роботи з ним.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Фотошоп.
Інструкція
1
В головному меню програми виберіть команду File? New ("Файл"? "Новий"). Можна просто натиснути на клавіатурі клавіші Ctrl + N. Фотошоп тут же відкриє діалогове вікно New c пропонованими параметрами нового документа за замовчуванням.
2
Якщо вас влаштовують всі автоматично пропоновані параметри, натисніть «ОК». Але, швидше за все, ви захочете внести в них зміни «під себе». Поверніться до списку Prezent і натисніть на галочку, щоб переглянути його повністю. Знайдіть попередньо встановлений формат International paper і виберіть його.
3
Натисніть на галочку в рядку Size, щоб переглянути весь перелік встановлених розмірів. Ви побачите знайомі назви форматів: А3 (розмір газетного аркуша), А4 (стандартний офісний лист), А5 (148 мм Х210 мм), А6 (розмір маленької фотографії 10х15 см). Припустимо, що вам подобається знімати портрети, і ви збираєтеся після роботи в фотошопі роздрукувати їх в форматі 20х30 см. У такому випадку виберіть у переліку попередньо встановлених розмірів А4. Тут же автоматично зміняться параметри ширини і висоти (210 мм х 297 мм) і здатність знімка на 300 ppi (пікселів на дюйм). Такий дозвіл - гарантія якісного друку портрета. Звичайні параметри Colour mode - RGB Colour, 8 bit. Автоматично вам буде запропонований Вackground Contents (фон) білого кольору, але якщо потрібен прозорий фон, то білий легко замінити, натиснувши на галочку і вибравши Transparent.
4
Якщо вам хочеться змінити стандартний формат А4 на інші розміри, виберіть у списку Prezent "Custom" і поставте потрібні вам розміри ширини і висоти знімка (Width і Height) в міліметрах або пікселях. Після вибору необхідних вам параметрів, збережіть їх, натиснувши кнопку збереження установки - Save Present. У вікні New Document Present (установки нового документа) натисніть кнопку «ОК».
5
Новостворений вами попередньо встановлений формат документа тепер буде завжди з'являтися при створенні команді File? New у верхній частині списку Prezent. Якщо ж ви захочете видалити його, виберіть попередньо встановлений формат його в списку Prezent і натисніть на кнопку Delete Prezent, а потім в діалогом вікні клацніть на кнопку Yes.