Як класти шлакоблок. Як зробити шлакоблоки.

Шлакоблок - простий стіновий матеріал, який можна виготовити навіть власними руками. Швидкість виробництва, безпека і надійність - ось головні переваги цього матеріалу.
Інструкція
1
У радянські роки з шлакоблоку будували садові котеджі та гаражі. У хід йшов самий непридатний матеріал: пічна зола, шлак від котелень. Змішавши ці матеріали з цементом, отримують надійне будівельне виріб.
2
Замісити з вечора золу або шлак з цементним розчином в таких пропорціях, щоб вийшла маса трохи густіше сметани. Після робочого дня беріться за справу.
3
Виготовте форму для створення шлакоблоків. Розмір можете вибрати ви самі. Деякі радять робити їх трохи більше цегли, приблизно 14х14х3 см. Для цього підберіть дошки довжиною не більше 2 м і поперечки для них. Дві крайніх з них з'єднайте з поздовжніми дошками, як мовиться, "на засувних пазах".
4
Сформуйте за допомогою стамески і ножівки пропил в поздовжніх дошках з внутрішньої сторони через кожні 14 см, глибина повинна бути 7-8 мм.
5
Виріжте в обраному матеріалі поглиблення, відповідні майбутнім блокам і промажьте маслянистим розчином, наприклад, олійною фарбою. Це полегшить виймання готових блоків.
6
Давши висохнути формам, залийте в них матеріал. Щоразу при заливанні матеріалу, нерясно протирайте форму будь-яким маслом, можна відпрацьованим машинним. Це дозволить також Шлакоблочний матеріалу виготовитися з порожнечами, що забезпечить додаткове тепло.
7
обстукаєте форму молотком перед процесом виїмки. Швидше за все, матеріал буде готовий через 24 години. Застиглі готові шлакоблоки викладіть на гладку поверхню.
8
Приступайте до кладки. Тут все також, як і з цеглинами. Але є одне «але». Головне правило, яке ви повинні засвоїти в цій справі, - економте розчин, на який кладете: розчин кладки володіє високим коефіцієнтом теплопровідності. Чим товстіший шар розчину, тим більше тепловтрати.