Як іммігрувати до Фінляндії. Як виїхати на ПМП до Фінляндії.

Фінляндія - країна, яка приваблює туристів завжди, незалежно від пори року. Влітку вони приїжджають сюди, щоб відпочити на березі численних живописних озер, а взимку покататися з білосніжних гір на лижах чи сноуборді. За статистикою, близько 3-х млн. Туристів щорічно відвідують цю країну. Одні повертаються назад додому, інші ж замислюються про те, як іммігрувати в Фінляндію .
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу для написання заяви;
  • - ручка;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Якщо ви є громадянином однієї зі Скандинавських країн - Норвегії, Данії, Швеції чи Ісландії, дозвіл на проживання отримувати немає необхідності. Досить документа, що посвідчує особу. Причому, це не обов'язково повинен бути паспорт. Така можливість стала доступною жителям сусідніх країн завдяки укладеній скандинавському угодою по паспортному контролю.
2
Отримайте вид на проживання. Для його отримання необхідний діючий закордонний паспорт. До слова, ВНЖ необхідно отримувати, якщо ви плануєте проживати в Фінляндії більше 3 місяців або працювати або організовувати власний бізнес. До речі, в останньому випадку необхідність в отриманні дозволу на проживання присутня навіть тоді, коли ваш термін перебування в країні менше 3 місяців.
3
Поступите в фінський вуз. Вищі навчальні заклади Фінляндії безперешкодно приймають студентів з Росії. Стати ж постійним жителем країни можна, отримавши пропозицію роботи від фінської компанії.
4
Отримайте статус біженця. Для цього на кордоні країни необхідно звернутися із проханням про надання вам притулку. Якщо його розгляд дасть позитивний результат, то протягом року ви можете проживати на території Фінляндії, що не переживаючи, що порушуєте закон. Статус біженця може бути продовжений ще на рік у разі вашого неухильного дотримання фінського законодавства.
Зверніть увагу
Для того щоб стати громадянином Фінляндії, необхідно законно прожити на її території протягом п'яти років. Розгляд всіх прохань здійснює президент країни. Крім тривалого проживання, заявник повинен дотримуватися місцеві закони, добре знати шведський і фінський мови, бути фінансово забезпеченим і відмовитися від свого попереднього громадянства. Існує два варіанти виду на проживання - це тимчасове і постійне. Після того як схвалюється прохання про надання ВНЖ, заявник отримує рік на тимчасове проживання в країні. Перебуваючи у Фінляндії безперервно протягом двох років, ви можете претендувати на постійний дозвіл на проживання. Маючи такий документ, у вас є всі шанси безперешкодно і легально влаштуватися на роботу в країні.
Багато жителів провінційних міст і сіл мріють про переїзд до столиці - адже в Москві можна знайти високооплачувану роботу, а також знайти застосування своєму творчому потенціалу, реалізація якого в глибинці представляється дуже скрутній. Мрії не повинні залишатися тільки мріями - потрібно втілювати їх в реальність.

Багато жителів провінційних міст і сіл мріють про переїзд до столиці - адже в Москві можна знайти високооплачувану роботу, а також знайти застосування своєму творчому потенціалу, реалізація якого в глибинці представляється дуже скрутній. Мрії не повинні залишатися тільки мріями - потрібно втілювати їх в реальність. Щоб переїхати в Москву, необхідно для початку визначитися з роботою. Для цього варто проаналізувати ринок праці в столиці (для цього достатньо просто зайти на спеціалізовані інтернет-сайти), і визначити, наскільки затребувана ваша спеціальність на московському ринку праці. Відразу ж вивчіть пропозиції, які теоретично можуть Вас зацікавити - запам'ятайте, які вимоги до кандидатів висуваються, і яка зарплата може бути їм запропонована. Якщо Ви бачите, що маєте потребу в додатковій підготовці - не гайте часу, підвищуйте свою кваліфікацію. Спробуйте розмістити власне резюме на найпопулярніших московських сайтах, присвячених пошуку роботи. Якщо Ви побачите, що ваше резюме знаходить відгуки - значить, ймовірність знайти роботу в столиці висока. Але попередньо варто знайти підходяще житло. Добре, якщо в Москві проживають ваші близькі родичі або друзі, які збережуться Вас дати притулок на деякий час. Домовившись із ними, необхідно відразу ж приступити до пошуків підходящої квартирі - надійніше знімати житло через агентство, укладаючи з власником квартири договір, завірений нотаріально. Якщо у Вас не вистачає коштів для того, щоб зняти квартиру ближче до передбачуваного місця роботи, для початку можна орендувати житло на околиці або в Підмосков'ї. Але при першій же можливості підшукайте собі житло поруч з офісом - інакше довга дорога на роботу буде вибивати вас з колії і псувати Вам настрій. Якщо Ви плануєте переїхати в Москву, не беріть з собою відразу багато речей - багато з них Вам відразу ж не знадобляться, а переїжджати з однієї орендованої квартири в іншу краще без нічого. Будьте готові до того, що період адаптації в столиці може затягнутися, і не втрачайте оптимізму!