Як включити геймпад.

Геймпад - ігровий пульт, вид ігрового маніпулятора, сповнений найчастіше у вигляді джойстика. Потрібен він для того, щоб під час комп'ютерних ігор не користуватися стандартними мишею і клавіатурою. Якщо у вас виникли проблеми з включенням геймпада - ось декілька порад, які можуть вам допомогти.
Інструкція
1
Розповімо, як включити ігровий пульт на прикладі геймпадов Xbox. Отже, тут існує два варіанти: дротової і бездротової геймпади. Для обох варіантів вам знадобитися окремо придбати консоль, вона необхідна для роботи з геймпадом. У випадку з проводовим геймпадом, просто підключіть шнур до usb роз'єму, який знаходиться на передній панелі консолі.
2
Якщо ж у вас є бездротова модель геймпада, то дотримуйтесь наступних інструкцій: спочатку включіть саму консоль, а потім натисніть і утримуйте кнопку Guide на геймпаді доти, поки пристрій не увімкнеться. Тепер натисніть кнопку підключення, що знаходиться на консолі, відразу ж натисніть кнопку підключення на геймпаді. Ви побачите, як будуть блимати індикатори, що знаходяться навколо кнопки включення на консолі, коли блимання завершиться - це означає, що геймпад підключений.
3
Зверніть увагу, що у кожного підключеного геймпада є одне з чотирьох положень, яке в свою чергу відповідає світловим вогників, розташованим навколо кнопки Guide на геймпаді і кнопки включення на консолі. Якщо ваш геймпад не включається - перевірте, чи батареї, замініть їх при необхідності, не забувайте при цьому дотримуватися полярність.
4
Якщо вам необхідно підключити ще геймпади - виконуйте ту ж черговість дій, максимальна кількість геймпадов, яке ви можете підключити - чотири.
5
Для того щоб відключити геймпад - натискаючи і не відпускайте протягом декількох секунд кнопку Guide, потім вимкніть геймпад. Якщо ви виключаєте консоль, геймпад автоматично підключається, як тільки ви знову включите консоль. Не приєднуйте геймпад одночасно до кількох консолям. Якщо ви підключили геймпад до іншої консолі, він втрачає з'єднання з попередньою консоллю.