Як очистити контейнер для чорнила.

У більшості струменевих принтерів виникають проблеми з печаткою. Справа в тому, що чорнило, які проходять під час друку по каналу подачі випаровуються і залишають засохлий барвник. У підсумку, він перетворюється на твердий осад, що блокує друкувальну голівку. Необхідно проводити очищення.
Інструкція
1
Деякі принтери оснащуються спеціальними гумовими кришками, які перекривають друкувальну головку при виключенні принтера. Однак вони також повністю не можуть запобігти виникненню проблеми. Чорнило з часом починають просочуватися, висихають і тверднуть.
2
Для боротьби з такого роду проблемою майже всі принтери оснащуються механізмом очищення друкуючої головки. «Розчинником» засохлих чорнила використовуються самі ж чорнило. Принтер автоматично проганяє чорнило через канали подачі. Вони проникають в застопореному канали і починають размягчать затверділі чорнило.
3
На більшості принтерів фірми Epson є допоміжний насос відкачування повітря. На нього встановлений гумовий наконечник. Саме він допомагає прочищати особливо проблемні канали. Через те, що друкуюча головка вбудована в принтер, цей насос потрібно використовувати при першому запуску принтера, а також при заміні картриджів.
4
Чорнило, які використовувалися для очищення друкуючої головки, обов'язково потрібно видалити з принтера. Тим самим ви уникнете протечку. Для цієї мети в принтері є спеціальний контейнер . У принтерах фірми НР є окремий пластиковий контейнер , який розташовується під відділом зберігання картриджів. У принтерах Epson найчастіше встановлений волокнистий килимок. Він знаходиться в підставці під лотком, застосовуваним для завантаження паперу. У старих принтерах засохлі чорнило можуть скупчуватися шарами. У підсумку відбудеться пошкодження друкуючої головки.
5
На засмічення каналів в першу чергу впливає тип використовуваних чорнила. Також канали можуть засмічуватись з причини випаровування чорнила через повітряні трубки. Врахуйте, часте використання чорнила в якості «розчинника» може скоротити ресурс друку картриджа. Справа в тому, що чорнило будуть витрачатися на очищення, а не на друк документів.