Як зменшити своє зростання. Як візуально зменшити зростання.

Багато дівчат комплексують через свою фігури, розміру грудей і обхвату талії. Можна зайнятися спортом, схуднути, вибрати спеціальну білизну ... Але як бути в тому випадку, якщо зростання у дівчини зовсім дівочий, під метр вісімдесят? Втиснути голову в плечі, назавжди забути про каблуки? Є більш прості рішення.
Інструкція
1
Зовнішність можна коригувати за допомогою одягу. Зорово зростання можна зменшити, якщо візуально розбити фігуру на дві частини. Для цього можна використовувати контрастні кольори блузок і спідниць, горизонтальні смужки, багатошаровий одяг.
2
Ще один спосіб зменшити своє зростання в очах інших людей - відволікти їх від власне зростання. Можна носити яскраве взуття, яскраві сумки, щоб сконцентрувати увагу в нижній частині образу. При цьому варто уникати крислатих капелюхів, надмірно яскравого макіяжу.
3
Зменшити зростання може і збільшення обсягів. Для цього зовсім необов'язково поїдати Ториком в необмежених кількостях. Обсягу можна додати за допомогою одягу і аксесуарів. Замість сильно обтягує водолазки вибретіе кофточку з коміром-хомутом. Замість джинсів-скинни - клешение брюки від коліна. Светр крупної в'язки, красиво зав'язаний палантин - все це зробить вас візуально трішки нижче.
4
Каблуки - це не покарання божие, а можливість підкреслити вашу ставність. Звичайно, не варто вибирати туфлі на 12-сантиметровій тонкій шпильці. Невеликий товстий стійкий каблук не зробить вас "каланчею", а навпаки, підкреслить достоїнства фігури.
5
До всіх вищеперелічених пунктам можна додати ще один, дуже важливий. Не забувайте про впевненість в собі. Ходіть з прямою спиною і розправленими плечима і пам'ятайте про те, що хтось дуже сильно мріє бути такою ж високою, як і ви.