Як відключити непотрібні процеси.

Деякі програми можуть сильно завантажувати процесор і в теж час займати занадто багато оперативної пам'яті, тобто вони знижують швидкодію вашого комп'ютера. Мало хто з цих процесів є життєво необхідними для операційної системи, без них вона просто не буде працювати. Однак всі інші процеси можна відключити за допомогою диспетчера задач. Отже, для того щоб відключити непотрібні процеси , вам необхідно слідувати цій інструкції.
Інструкція
1
Спершу потрібно відкрити вікно диспетчера задач, зробити це ви можете двома способами. По-перше, його можливо викликати, натиснувши певне поєднання клавіш (Ctrl-Alt-Delete). Цей спосіб особливо хороший, якщо ваша операційна система повністю зависла і вже не реагує на рухи мишки. Але пам'ятайте про те, що подвійне натискання цих клавіш може призвести до перезавантаження системи. По-друге, клацніть правою кнопкою миші по вільному простору на панелі завдань (цей рядок знаходиться в нижній частині екрана вашого монітора). У контекстному меню натисніть на пункт «Диспетчер завдань».
2
Іноді при натисканні клавіш Ctrl-Alt-Delete ви можете побачити повідомлення «Диспетчер завдань відключений пользователемадміністратором». Це може бути викликано декількома причинами, наприклад, через дії вірусів. Тому якщо ви все ще хочете розблокувати цю корисну функцію на вашому комп'ютері, то вам потрібно зробити наступне. Спершу відкрийте меню «Пуск» і в рядку «Виконати» введіть команду «gredit.msc», потім підтвердіть її, натиснувши «Ок». В результаті перед вами має відкритися нове вікно «Групова політика», далі необхідно перейти в пункт «Конфігурація користувача» - «Адміністративні шаблони» і натиснути «Система» - «Ctrl-Alt-Delete». Двічі клацніть по параметру «Видалити диспетчер задач». У новому вікні, виберіть «Відключений» і підтвердіть зміни, натиснувши «Застосувавши». Після цього можна просто закрити вікно.
3
Запустивши диспетчер задач, перейдіть з закладки «Додатки», на наступну вкладку «Процеси». Перед вами з'явиться список всіх процесів, що працюють в операційній системі. У даному списку знайдіть непотрібний елемент, а потім виділіть його, клацнувши лівою кнопкою. Далі в контекстному меню диспетчера задач натисніть на кнопку «Завершити процес». Потім необхідно погодитися з відключенням обраного процесу.
В операційній системі Windows працюють багато служби, зазвичай не потрібні користувачу і викликають зайву завантаження системи. Процеси таких служб доцільно видалити, а служби відключити.
Інструкція
1
Оптимізація операційної системи Windows особливо стане в нагоді тим, хто працює на досить «повільних» машинах. Видалення зайвих служб дозволяє не тільки підняти продуктивність системи, але і підвищити безпеку при роботі в мережі інтернет.
2
Для відключення невикористовуваних служб в операційній системі Windows XP відкрийте: Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби. Процес відключення такий: виберіть підлягає відключенню службу, двічі клікніть її мишкою. Відкриється вікно, в ньому натисніть кнопку «Стоп». Після зупинки служби змініть тип її запуску, вибравши в меню варіант «Відключити».
3
Вимкніть наступні служби: Автоматичне оновлення (Automatic Updates) - має сенс відключити, якщо ви оновлюєте операційну систему вручну. Оглядач комп'ютерів (Computer Browser) - відключіть, якщо ваш комп'ютер не підключений до локальної мережі.
4
Так само має сенс відключити: Telnet - якщо не користуєтеся ним. Бездротова настройка - якщо немає бездротових пристроїв. Вторинний вхід в систему. Оповіщувач. Сервер. Служба часу. Видалений реєстр. Центр забезпечення безпеки - він нічого не захищає, але деколи дуже набридає своїми повідомленнями. Якщо користуєтеся стороннім брандмауером, відключіть службу брандмауера Windows.
5
Відключення невикористовуваних служб в операційній системі Windows 7 проводиться схожим способом. Відкрийте: Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби. Виберіть і вимкніть непотрібні служби. На додаток до перерахованих для XP, в Windows 7 можна відключити наступні служби: служба реєстрації помилок Windows, служба віддалених робочих столів, служба вводу планшетного ПК, служба повідомлення про системні події, служба «Батьківський контроль», служба спільних мережевих ресурсів програвача Windows Media, служба планувальника Windows Media Center, служба ресивера Windows Media Center, служба «Факс», біометрична служба Windows, служба «Смарт-карта», служба розширювача Windows Media Center.
6
Відключаючи ту чи іншу службу, уважно читайте її опис - можливо, у вашому випадку ця служба потрібна. При необхідності відключену службу знову можна включити.