Як переробити панель приладів. Як переробити підсвітку на панелі ПІБОР на Пріорі.

Багато автомобілістів займаються переробкою приладової панелі. Саме приладова панель може внести зміни в інтер'єр автомобіля. Особливо це буде помітно в темний час доби.
Інструкція
1
Непогано виглядає біла підсвічування приладової панелі. Для того щоб її реалізувати, зовсім необов'язково псувати приладову панель . Варто відзначити, вона досить тендітна. Для початку потрібно зняти приладову панель з автомобіля. Відкрутіть 2 самореза, на яких кріпиться облицювання приборки. Для цього вам знадобиться коротка хрестова викрутка. Після відкручування саморізів, потягніть облицювання не себе. Вона тримається на 2 засувках. Після того, як вона знята з засувок, потрібно відкрутити цієї ж викруткою 3 самореза, на які кріпиться сама приладова панель .
2
Тепер можна її витягти. Спочатку потрібно тягнути правий край приборки. Після відтягування буде видно 1 роз'єм. Його необхідно від'єднати. Потім можна виводити на себе всю приладову панель . Зліва буде видно ще 2 роз'єми. Відзначимо, їздити без приладовій панелі все-таки можна, але недовго. Справа в тому, що на акумулятор не йтиме заряд унаслідок порушення ланцюга контрольної лампи. Акумулятор може повністю розрядитися. Проводку необхідно вивести вліво. Вона повинна бути акуратно покладена на рульову колонку. Отже, приладова панель знята.
3
На звороті приборки відкрутите саморізи, які кріплять кожух. Виведіть засувки із зачеплення і зніміть його. Скло тримається на засувках, які розташовані по всьому периметру козирка. Зніміть його
4
У підсумку можна помітити, що в деяких місцях відбувається сильне прилягання корпусу до шкал. Це перешкоджає рівномірному світінню підсвічування. Випаяти два дисплея: індикатор АКПП, а також одометр. Робити це краще за допомогою дрібного паяльника на 20 Вт. Відзначимо, дисплей задається шістьма зеленими світлодіодами. Їх необхідно прибрати. На звороті корпусу тепер є 6 отворів для діодів. За допомогою кусачок приберіть перемички. Виріжте маленьку хустці і приміряйте її на місце. Паралельно мають стояти всі штатні світильники. Саме тому хустці потрібно запаяти в отвори різної полярності. різної полярності. Встановіть білі світлодіоди.