Як вибрати електричну духовку. Як вибрати духовку електричну.

Духовка - це своєрідний осередок сучасної квартири. Саме вона дозволяє наповнити приміщення ароматними запахами випічки. Приймаючи рішення про те, яку електричну духовку вибрати, потрібно орієнтуватися на ті функції, якими володіє конкретна модель.
Вам знадобиться
  • Кваліфікований менеджер в магазині з продажу духових шаф і знання власних уподобань по відношенню до того, що хочеться отримати від духовки
Інструкція
1
Якщо для власників електричних плит сумніви стосуються лише того, чи вибрати вбудований духова шафа або ж цілу плиту, то в газифікованих будинках часто виникає питання про те, чи можливо встановити газову варильну поверхню і електричну духовку окремо один від одного. Так, це цілком реально, при цьому є думка, що електрична духовка надає набагато більшу кількість функцій, ніж газова.
2
Щоб знайти відповідь на питання про те, як вибрати електричну духовку , потрібно звернути увагу на пропоновані функції моделі. Сучасні духовки оснащені висувними Роллінг, завдяки яким можна перевірити вміст, не обпалюючись за рахунок температур всередині духової шафи. Як правило, до роллінгам додається решітка для смаження і як мінімум один деко. Також варто звернути увагу на таку функцію, як холодна двері духовки. Незалежно від того, що відбувається всередині, зовні обпектися просто неможливо. Це особливо важливо для сімей, де є маленькі діти.
3
Додаткові функції у вигляді гриля, вертіла або сушіння сухофруктів є не у всіх моделей. Тому вибір електричної духовки багато в чому залежить від уподобань сім'ї, для якої вона купується. Наприклад, далеко не всім подобається шашлик, приготований в духовці. Програма нагріву може бути різною і стосуватися не тільки вибору температур, а й опції для приготування їжі. Популярна функція конвекції, завдяки якій продукт рівномірно обдувається теплим повітрям з усіх боків.
4
Не менш важливою якістю духової шафи є спосіб очищення внутрішніх стінок шафи. Існує таке поняття, як не забруднювати емаль, в якій завдяки дрібнодисперсного структурі нагар утворюється в найменшій кількості. Це дозволяє спростити систему догляду за духовкою. Окремі моделі передбачають піролізні очистку за допомогою впливу високих температур.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TV7F9NQOWyA
Зверніть увагу
Електрична духовка - найкраща помічниця господині. Страви в ній готуються швидше, виходять смачніше, а завдяки розширеним опцій процес готування не вимагає постійного контролю! Популярність вбудованої техніки - зовсім не данина моді. Зручність і функціонал - ось дві основні вимоги до сучасної побутової техніки.
Корисна порада
Перед тим, як вибрати електродуховку, зверніть увагу на ті програми, які в ній, стало бути, закладені виробником. Ні для кого не секрет те, що придбавши електричну духовку, Ви можете готувати страви в звичайному і прискореному режимах, застосовувати гриль і конвекцію, розморожувати продукти, сушити гриби, овочі і фрукти і т.п. Загалом, електричні духові шафи мають безліч програм для циркуляції тепла і дозволяють точно встановлювати режими для готування страв.