Як зробити фотку менше. picture manager Як з'єднати дві фотки.

Щоб відправити фотографії електронною поштою або завантажити їх на свою сторінку в соціальних мережах, бажано використовувати високошвидкісний інтернет. При наявності такого підключення до інформаційної мережі фотки, незалежно від їх обсягу, будуть завантажуватися досить швидко. Але якщо у вас інтернет з невеликою швидкістю передачі даних, то щоб відправити фотографії, потрібно попередньо їх зменшити.
Інструкція
1
Для зменшення розміру обраної фотографії можна використовувати один з додатків пакета програм Microsoft Office - Picture Manager (диспетчер малюнків). Відкрити цей додаток можна через меню «Пуск» у вкладці «Всі програми". У списку, програм, встановлених на вашому комп'ютері, наведіть мишкою на Microsoft Office, в контекстному меню виберіть папку «Засоби Microsoft Office» та натисніть на «Диспетчер малюнків Microsoft Office».
2
У відкрилася програмці через область задач, розташовану праворуч, шукаєте обрану для зменшення фотографію через верхню посилання «Знайти малюнки». Там потрібно буде вибрати диск, де вона розташована. Після завершення пошуку всіх фото на даному диску знайдіть необхідний файл в списку, що з'явився папок зліва екрану і клацніть в центральному полі програми по його іконці мишкою. Для зручності в подальшій роботі після пошуку можна закрити бічні панелі інструментів «Область задач» і «Ярлики малюнків», які легко відновити через вкладку «Вид» в рядку меню вгорі вікна програми.
3
Відкрити потрібний файл в цій програмі, попередньо не заходячи в неї, можна клацнувши правою кнопкою миші по іконці фотографії і вибравши в контекстному меню пункту «Відкрити за допомогою» значок диспетчера малюнків Microsoft Office.
4
Потім виберіть у вкладці «Малюнок», яка знаходиться в рядку меню, пункт «Стиснути малюнки». Праворуч з'явиться панель задач даного пункту, і ви зможете, застосовуючи запропоновані варіанти стиснення малюнка для документів, web-сторінок або повідомлень електронної пошти, простежити, наскільки в КБ зменшується картинка - результати стиснення будуть видні нижче, і зупиниться на підходящому розмірі. Після цього натисніть «ОК» і збережіть зменшений варіант фотографії.