Як включити реєстр, якщо він відключений адміністратором. включити редактор реєстру якщо він відключений адміністратором.

Реєстр Windows містить в собі базу даних налаштувань, які відносяться до операційної системи. Це можуть бути дані обладнання та програмного забезпечення. В цілому можна сказати, що реєстр грає величезну роль в роботі комп'ютера. Також варто відзначити, що в деяких випадках віруси відключають реєстр. Якщо на вашому комп'ютері трапилася така поломка, можна без проблем назад включити реєстр.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Виконуються такі процедури за допомогою операції Regedit.exe. Для цього зайдіть в «Пуск» і натисніть на кнопку "Виконати". Відкриється командний рядок, в якій введіть regedit. Для запуску огляду клацніть клавішею Enter. Реєстр можна ще включити за допомогою «груповий політики редактора». Аналогічно запустіть кнопку «Виконати» і впишіть gpedit.msc. Далі натисніть «Конфігурація користувача».
2
Клацніть по папці «Адміністративні шаблони». Праворуч два рази натисніть на папку з назвою «Система». Клацніть ще раз по вкладці «Зробити недоступними засоби редагування реєстру». Ви побачите перемикач, в якому встановіть «Не заданий». Для запуску налаштувань натисніть «Застосувати» і підтвердіть за допомогою кнопки "Ок". Реєстр включиться.
3
Можна зробити все інакше. Знову зайдіть в «Пуск» і натисніть «Виконати». Введіть команду gpedit.msc. Клацніть клавішею Enter. Перед вами відкриється «редактор групових політик». Виберіть «Конфігурація користувача» і перейдіть в «Адміністративні шаблони». Натисніть «Система» і далі перейдіть в «Можливості». Подивіться на вкладку «Видалити диспетчер задач». Якщо встановлено "Включений", задайте параметр «Не заданий».
4
Існує ще один спосіб. Перевірте ваш комп'ютер на наявність вірусів. Створіть потім файл reestr_on.bat. Розширення повинно бути обов'язково .bat. Створити можете файл в Блокноті. Відкрийте файл для редагування. Там введіть код: REG DELETE HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem/v DisableRegistryTools/f. Далі збережіть зміни. Запустіть створений файл з розширенням .bat. Схожим способом можна і відключити реєстр, тільки інший код треба буде ввести. В інтернеті можна скачати вже готовий файл reestr_on.bat. Вам тільки залишиться запустити його на комп'ютері.