Як вибрати розпис. Як вибрати красиву розпис.

Практично кожна людина коли-небудь розмірковував про те, як виглядатиме його персональна підпис. Хтось надходить легше і замість розпису пише своє прізвище, інша людина вигадує власну абревіатуру, яка складається з його ініціалів. Але будь-якому хочеться, щоб його розпис була найкрасивішою, оригінальною і особливою. Якщо ви до цих пір не змогли підібрати собі підпис, то дана стаття допоможе вам у цьому.
Інструкція
1
Спершу візьміть ручку і напишіть на листку своє прізвище та ім'я. Уважно придивіться до написаного, можливо, на цьому етапі ви підберете саме ту комбінацію букв, яка і буде вашою розписом. Деякі люди в своїй розпису використовують перші три букви прізвища, тому напишіть і їх, а потім придивіться, може бути, така підпис вам підійде.
2
Якщо у вас не вийшло придумати щось вражаюче, використовуючи букви з прізвища, тоді необхідно перейти до наступного кроку. Спочатку напишіть лише дві великі літери - прізвища та імені, або імені та по батькові. Спробуйте поміняти їх місцями. Також досить поширене використання всіх трьох заголовних букв імені, прізвища та по батькові.
3
В тому випадку, якщо ви шукаєте щось особливе, то вам варто спробувати наступний варіант. Він полягає в тому, щоб одна буква вливалася в наступну. Перша буква є початком другої, а та, в свою чергу, - частиною іншої. Якщо у вас щось виходить, то ви можете постаратися скласти розпис з двох заголовних букв, а потім додати до них ще парочку маленьких, взятих з вашого прізвища або імені. Заодно можете поміняти їх розташування.
4
Люди, у яких є великі літери «С», «Е», «О» в ініціалах, можуть розташувати інші літери прямо в них. Вийде досить оригінально. Наприклад, якщо ви можете використовувати велику літеру «Е», то в її нижній півмісяць можна написати будь-яку наступну букву, а зверху ще одну, але при цьому важливо стежити за тим, щоб ваша розпис не виглядала безглуздо і некрасиво.
5
В кінці вашої розпису ви можете провести хвилю. А ще краще буде, якщо замість хвилі ви намалюєте якусь особливу букву, або обведе пару раз вашу готову розпис або перекреслите її.