Як вимкнути режим очікування.

Режим режим дозволяє економити електроживлення і постійно не вимикати комп'ютер, якщо потрібно ненадовго залишити робоче місце. У той же час чекає режим може іноді заважати роботі. Наприклад, можна випадково зачепити клавішу чекаючего режим а на клавіатурі. Іноді при переході в цей режим екран може ставати неактивним і потрібно перезавантажити ПК. Буває, що чекає режим автоматично включається через певний час. У разі якщо не потрібне використання чекаючего режим а, його можна відключити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Для операційних систем Windows 7 і Vista є два варіанти відключення чекаючего режим а. Перший - просто відключити можливість автоматичного переходу системи в режим режим . Натисніть «Пуск», далі - «Панель управління» і «Електроживлення». Навпроти рядка «Збалансоване» виберіть параметр «настройки плану». Вибираєте рядок «Перехід комп'ютера в сплячий режим ». Потім натисніть по стрілочки і в меню варіантів виберіть «Ніколи».
2
Наступний варіант повністю відключає можливість переходу комп'ютера в сплячий режим . Ця функція просто блокується і надалі її неможливо використовувати. Натисніть «Пуск», потім перейдіть до вкладки «Всі програми». Зі списку програм виберіть «Стандартні». Знайдіть вкладку «Командний рядок». Натисніть по ній правою кнопкою мишки. Після цього у вікні виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора». З'явиться вікно введення команд. Введіть команду powercfg -h off, після цього для активації команди натисніть Еnter. Включити можливість використання чекаючего режим а можна шляхом введення в командний рядок powercfg -h on. На вищенаведених операційних системах відключення чекаючего і сплячого режим ов звільняє один гігабайт дискового простору до системного розділу вінчестера.
3
Відключення чекаючего режим а для операційної системи Windows XP. Натисніть «Пуск». Перейдіть до вкладці «Панель управління». Виберіть рядок «Схеми управління електроживленням». Знайдіть рядок «Режим режим ». Виберіть параметр «Ніколи». Збережіть налаштування. Тепер комп'ютер не переходитиме в режим режим . Назад включити режим режим можна, якщо задати в меню вибору параметрів роботи чекаючего режим а відповідний час переходу комп'ютера в цей стан. Врахуйте, що в Windows XP повністю заблокувати цей режим можна.
Система Windows підтримує можливість переведення комп'ютера в стан мінімального енергоспоживання, при цьому відключаються майже всі його зовнішні пристрої, оперативна пам'ять і процесор продовжують роботу з мінімальними витратами електроенергії. Цей режим роботи комп'ютера називається «Режим режим ». Систему можна перевести в «Режим режим », або примусово, або налаштувати автоматичний її перехід в цей режим . Необхідні налаштування цього режим а можна зробити через «Панель управління».
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». У вікні, виберіть пункт «Продуктивність і обслуговування».
2
Оберіть значок «Електроживлення», у вікні перейдіть у вкладку «Схеми управління живленням». У випадаючому списку «Режим режим через:» можна вибрати час бездіяльності системи через яке комп'ютер перейде в «Режим режим ». Якщо ви хочете відключити автоматичний перехід системи в цей режим роботи, то виберіть пункт «ніколи».