Як відкрити директорію.

Здавалося б, практично всі користувачі персональних комп'ютерів вміють відкривати директорії (папки), але іноді вони зустрічаються з таким проблемами, при яких звичайне відкриття папок неможливо. Це відбувається при закритті доступу до конкретної папці або збої в операційній системі.
Вам знадобиться
  • Стандартні засоби операційної системи Windows XP.
Інструкція
1
При закритті доступу до деяких папках, їх вміст, можливо, переглянути одним із таких способів. Натисніть верхнє меню «Сервис» в будь-якому відкритому вікні «Провідника», натисніть пункт «Властивості папки». У вікні, перейдіть до вкладки «Вид», потім зніміть відмітку напроти пункту «Використовувати простий спільний доступ до файлів».
2
Також можна змінити права доступу до каталогів в підрозділі «Безпека». Натисніть правою кнопкою на папку, яка не відкривається, потім виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Безпека» та натисніть кнопку «Додатково». У новому вікні перейдіть до вкладки «Власник», потім виділіть будь-якого користувача, який володіє правами відкриття всіх каталогів, і поставте позначку напроти пункту «Замінити власника субконтейнерів і об'єктів».
3
Іноді деякі користувачі плутають папки і ярлики, які посилаються на необхідні директорії. У ярлика, в лівому кутку, присутня маленька стрілочка. Деякі програми по налаштуванню операційної системи дозволяють видаляти маленькі стрілки з зображення ярликів. Таким чином, дуже легко сплутати справжню папку і ярлик.
4
Щоб розрізнити потрібну вам папку і ярлик необхідно натиснути правою кнопкою миші на об'єкті, вибрати пункт «Властивості» контекстного меню. Вкладка «Ярлик» у вікні говорить про те, що цей об'єкт не є директорією, а всього лише посиланням (ярликом). Щоб дізнатися розташування папки необхідно натиснути кнопку «Знайти об'єкт». На екрані з'явиться вміст шуканої папки.
5
Якщо ярлик, який веде до папки, вам уже не потрібний, його можна видалити. Не забудьте запам'ятати розташування шуканої папки. Для швидкого видалення, минаючи кошик, натисніть клавіші Shift + Delete.