Як створити маленький бізнес.

На сьогоднішній день в Росії все частіше йдеться про необхідність розвивати малий бізнес . Дана ідея здається вельми привабливою для багатьох найманих працівників. Зачату доходи дрібного підприємця - не більш середньої зарплати у великій фірмі. Однак, вільний графік, можливість займатися улюбленою справою і розвиватися завжди приємніше напружених офісних буднів.
Вам знадобиться
  • - бізнес-ідея
  • - стартовий капітал
  • - бізнес-план
Інструкція
1
Почати власний невеликий бізнес сьогодні відносно нескладно. Але перш ніж що-небудь робити, необхідно ретельно продумати майбутнє справу. Якщо у вас вже є перспективна ідея, викласти її на папері у вигляді бізнес -плану явно не буде зайвим. Знайдіть стандартний зразок бізнес -плану і складіть на його основі свій. Цілком імовірно, що в процесі підготовки цього документа у вас виникнуть нові питання, які ви не передбачили спочатку. Можете звернутися за допомогою до професіоналів. Хороший бізнес -план не тільки допоможе вам скласти вам уявлення про рентабельність планованого справи, але і допоможе отримати кредит у банку.
2
Знайдіть стартовий капітал. Якщо у вас вже є накопичення, які ви можете використовувати для початку вашого бізнес а, завдання спрощується. Але додаткові ресурси ніколи не бувають зайвими. Крім того, нерідкі випадки, коли у майбутнього підприємця взагалі немає заощаджень на своє дело.В кожному суб'єкті Російської Федерації існує програма субсидування підприємців-початківців. Звернувшись до місцевого Центру зайнятості, ви можете розраховувати на безоплатну допомогу у розмірі 50-60 тис. Рублів (залежно від регіону) .У багатьох містах існують центри підтримки підприємництва, в яких ви зможете отримати не тільки необхідні консультації, а й кредит на максимально вигідних умовах.
3
Зареєструйтеся як індивідуального підприємця. Для невеликого бізнес а - це найзручніша форма власності. Вибрати найбільш відповідний вам вид оподаткування. Тепер ви можете приступати безпосередньо до початку роботи: брати в оренду приміщення, приймати на роботу персонал, закуповувати товар, вести торговлю.Не бійтеся починати з малого і не розраховуйте на великі доходи відразу. Знайдіть свою нішу, яка буде виділяти вас серед конкурентів. Поступово ви напрацюєте власну клієнтуру, і доходи обов'язково почнуть расті.Постоянно працюйте над оптимізацією свого бізнес а. Спостерігайте за клієнтами, вивчайте їх потреби та побажання, не бійтеся змінюватися і постійно йти в ногу з часом.
Зверніть увагу
Уникайте сумнівних пропозицій про експрес-кредитуванні. зачату процентні ставки в подібних фірмах дуже високі, і в разі невиплати вам доведеться зіткнутися з серйозними проблемами.
Корисна порада
Постійно займайтеся самоосвітою у сфері вашого бізнесу. Будь-які знання з маркетингу, управління персоналом, логістики будуть тільки на користь вашій справі.
Майже кожен з нас хоча б раз замислювався про створення власного бізнесу . Створити велику організацію з мінімальними вкладеннями або без таких, ясна річ, не вдасться, проте не варто забувати і про перспективи малого бізнесу . Малий бізнес - це і спосіб заробити, і шлях до самореалізації, і заняття улюбленою справою. Першими кроками до створення свого бізнесу будуть ідея і бізнес-план.
Інструкція
1
Малий бізнес - це ваш шанс займатися тим, що вам давно подобається. Напевно продукти вашої праці будуть затребувані. Якщо ви вмієте розробляти дизайн одягу і шити її, то прекрасною ідеєю для вашого бізнесу буде магазин-ательє з пошиття вечірніх суконь. Навіть, здавалося б, непопулярні товари або послуги можуть бути затребувані - при правильному виборі цільової аудиторії та їх подачі.
2
Визначившись з ідеєю, можна накидати основні кроки по створенню бізнесу . Вони допоможуть вам вибудувати повну картину того, що може знадобитися для створення бізнесу , а також приблизно розрахувати витрати. Для створення такого маленького покрокового плану слід задати собі наступні питання: 1. чи потрібно приміщення? 2. чи потрібно обладнання і якщо так, то яке? 3. чи потрібен персонал? 4. чи потрібні постачальники продуктів, сировини і т.д.? 5. кому потрібна ваша продукція (ваші послуги), як ви будете збувати продукцію (надавати послуги), як просувати їх? Якщо розібрати приклад зі створенням магазину-ательє з пошиття вечірніх суконь, то можна припустити, що організатору такого бізнесу на перших порах знадобляться лише обладнання - швейна машина, реєстрація в якості індивідуального підприємця і реклама. Решта може знадобитися лише в процесі розвитку бізнесу . Тканини і матеріали будуть купуватися на кошти замовника та за погодженням з ним. Тому основними витратами будуть швейна машина (до 15000 рублів), реєстрація (за неї платиться держмито в розмірі 800 рублів) і реклама (залежить від можливостей творця бізнесу ).
3
Після зразкового підрахунку витрат необхідно визначитися, звідки можна взяти гроші на бізнес. Невелика сума зразок тієї, що описана в прикладі, швидше за все, є у кожного. Більш великі суми можна взяти в борг у знайомих або залучити інвесторів. Кредити в банку на початок бізнесу видаються досить рідко. Якщо ви маєте намір залучати стороннього інвестора, то вам необхідно буде написати докладний бізнес-план. Втім, він потрібен у будь-якому випадку, оскільки допоможе вам проаналізувати ринок товарів або послуг, аналогічних тим, що ви збираєтеся продавати або, відповідно, надавати. Не варто применшувати значення бізнес-плану - це найважливіший документ, який послужить для організації вашого бізнесу , а не тільки для залучення інвесторів.
4
Бізнес-план складається з наступних елементів: 1. резюме. Воно містить висновки по всьому бізнес-плану.2. суть бізнесу .3. аналіз ринку товарів чи послуг, аналогічних вашім.4. план виробництва товару (план надання послуг) .5. персонал.6. необхідні затрати.7. окупність проекту.