Як встановити розетку в стіну.

По тому, як розташовані і закріплені електророзетки в будинку, відразу можна визначити - чи є в домі господар. На відміну від вимикачів, які за роки експлуатації практично не ламаються (пальчиком включили-вимкнули, без жодного зусилля), розетки відчувають значні навантаження. При включенні їх з силою намагаються втиснути в стіну , а при виключенні, навпаки, з неї витягнути. Така циклічна навантаження послаблює кріплення розетки і веде до її поломки. Є рішення - встановіть розетки на стіну надійно, «раз і назавжди».
Інструкція
1
Вибираючи місце установки електророзеток, визначитеся з розташуванням електроприладів, їх кількістю і споживаної мощностью.На стіні, куди збираєтеся встановити розетку, розмітьте її майбутній центр. Він повинен розташовуватися на висоті приблизно 300мм від підлоги і якомога ближче до електропрібору.Затем, за допомогою спеціальної круглої насадки до електродрилі, виріжте поглиблення в стіні на глибину, рівну висоті монтажної коробки.
2
Для того щоб прокласти провід від розподільної коробки до встановлюваної розетки, поверхню стіни потрібно проштробити - тобто зробити в ній пази для електропроводи (штроби). Перед проведенням такої роботи намітьте оптимальний напрямок штроб, щоб надмірно не деформувати стіни. Бажано, щоб пази проходили по прямій лінії, вигини робіть під кутом 90 градусів.
3
Закріпіть монтажну коробку в стіні за допомогою розчину алебастру. Дайте розчину затвердеть.Часть дроти, довжиною 70-90мм пропустіть в отвір монтажної коробки, попередньо очистивши кінці від ізоляції на довжину 8-10мм.
4
З розетки попередньо зніміть декоративну накладку і закріпіть кінці зачищених проводів на контактах електророзеткі.Оставшійся запас дроти акуратно укладіть у вільний простір монтажної коробки. Вставте розетку в коробку, бажано по уровню.Двумя гвинтами по черзі раздвигайте кріпильні гачки до тих пір, поки вони щільно упрутся в стінки монтажної коробкі.Установіте декоративну накладку на місце, закріпіть її вінтом.Все, після підключення електропроводи в розподільну коробку розетка готова до експлуатації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r_xzIzxtUrA
Зверніть увагу
Все монтажні роботи проводите тільки при повністю знеструмленій мережі. Обов'язково переконайтеся за допомогою справного електроприладу, що напруга в мережі відсутня.