Як змусити рости бороду. Засіб для росту бороди.

Проблема уповільненого росту бороди є актуальною проблемою багатьох сучасних чоловіків. Багатьох просто бентежить відсутність густих волосків на підборідді. Часто причина рідкісної бороди - брак тестостерону. Впливає так само і генетична спадковість, або затримка у розвитку. Яка б не була причина, якщо ви хочете бути володарем пишної густої бороди, ви досягнете позитивного результату, якщо будете використовувати нижчеперелічені засоби.
Вам знадобиться
  • - реп'яхову олію;
  • - марля;
  • - горілка;
  • - червоний перець;
  • - вітаміни і мінерали.
Інструкція
1
Ретельно помийте обличчя теплою водою. Встаньте над тазиком з гарячою водою, закрийтеся зверху рушником і пропарьте особа. Тут важливо очистити пори від жиру і глибоко в'ївся в них бруду і пилу. Тривалість даної процедури - максимум 5-6 хвилин.
2
Візьміть реп'яхову олію, обов'язково прочитайте інструкцію. Переконайтеся, що у вас немає алергії, або гіперчутливості до допоміжних компонентів засобу. Масло не повинно бути холодним, кімнатна температура - кращий вибір.
3
Просочіть реп'яхову олію марлеву тканину і зробіть компрес на область підборіддя. Тримайте компрес 1-2 години. Або втріть круговими рухами масло в шкіру і оберніть харчовою плівкою. Тривалість процедури 1-2 години, після чого змийте. Реп'яхову олію відмінно живить волосяні цибулини, що стимулює ріст волосків.
4
Для поліпшення росту волосся на обличчі важливо стимулювати кровообіг. Для цієї мети підійде перцева настоянка, якщо, звичайно, у вас не чутлива шкіра. Візьміть 1,5 літра горілки і додайте 2 стручки червоного перцю.
5
У частину вже готового настою долийте води в співвідношенні 1: 3. Просочити марлеву тканину, і зробіть компрес на область шкіри обличчя, де росте борода. Важливо не переборщити з часом, або є ймовірність спалити шкіру. Час, протягом якого компрес потрібно тримати, залежить від чутливості шкіри. При сильному печінні процедуру краще припинити.
6
І не забувайте приймати комплексне засіб, який містить не тільки вітаміни, але і мінерали. Також намагайтеся добре харчуватися. В ваш раціон повинні входити продукти тваринного походження. Адже часто причиною уповільненого зростання волосся є неправильне харчування.
7
Якщо ж борода так і не відростає, то зверніться до лікаря. Можливо, що вам необхідно медикаментозне лікування. Наприклад, якщо у вас не вистачає в крові чоловічих статевих гормонів допоможуть тільки спеціальні препарати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jwgEYT95QSI