Як плести ловця снів.

Згідно легенді північноамериканських індіанців, ловець снів ловить духів поганих снів , не пропускаючи їх через свою павутину, в той час як хороші, приємні сни безперешкодно проходять крізь отвір в центрі і людина бачить їх вночі. Якщо вас мучать кошмари, було б непогано обзавестися подібним талісманом.
Вам знадобиться
  • - вербовий прут
  • - пір'я птаха
  • - товсті нитки
  • - муліне або ірис
  • - намистини.
Інструкція
1
Звичайно, зараз ловець снів можна купити в будь-якому магазині, що торгує сувенірами, але не обов'язково, що він буде виконувати своє призначення - ловити погані сни. Якщо ви хочете отримати працюючий ловець снів , його потрібно зробити самому. Для початку налаштуйтеся на потрібний лад. Усвідомте, що саме ви робите, уявіть, як павутина ниток затримує погані сни, як крізь дірку проходять сни яскраві і приємні. Тепер, коли ви досягли потрібного настрою, можна приступати безпосередньо до виготовлення ловця.
2
Візьміть вербовий прут і зігніть його в коло. Якщо ви хочете зробити декоративний ловець снів , ви можете як про снів и використовувати коло з дроту і навіть пяльци, але північноамериканські індіанці плели ловець снів на вербовому колі.
3
Почніть обмотувати коло з прута нитками. Нитки краще брати з натуральної пряжі, і вони повинні бути досить товстими, а ось колір можете вибрати на ваш розсуд. Обплітати слід за годинниковою стрілкою і доти, поки весь вербовий прут не вийдете нитками і не буде міцно триматися.
4
Тепер починайте плести павутину. Для цього візьміть більш тонкі нитки, ніж ті, які ви використовували для обмотки про снів и кола. Це може бути ірис, або муліне. Плетіть павутину коло за колом, прикріплюючи нитка к о снів е через рівні проміжки. Кріпити нитку до попереднього колі павутини можна за допомогою вузлика або петельки. Бажано натягувати нитку міцно, щоб ваша павутина НЕ провисала. За бажанням ви можете вплести в ловця снів намистини.
5
Після того, як ви сплели потрібну вам кількість кіл павутини, закріпіть нитку за допомогою вузлика. Тепер приробити до ловцю снів петлю, за яку ви будете вішати його і прикріпіть до кільця пір'я. Зазвичай в ловців снів , призначеному для чоловіків, використовують пір'я орла, а в ловців снів , призначеному для жінок - пір'я сови. Прислухайтеся до своєї інтуїції - вона підкаже, пір'я якої птиці краще підійдуть саме вам.
6
Повісьте ловець снів в узголів'я вашого ліжка. Тепер ви надійно захищені від поганих снів Іден.