Як заплести строп.

Вантажно-розвантажувальні операції на залізничних станціях, будівельних об'єктах або логістичних терміналах передбачають при переміщенні вантажів підйомними механізмами використання строп , які можуть бути: текстильними стрічковими, ланцюговими або канатними сталевими. І так трапляється, що, і вони іноді не витримують і обриваються.
Вам знадобиться
  • - монтування з плоским кінцем.
Інструкція
1
Під час відвідування об'єктів, на яких працюють вантажопідйомні механізми, нерідко можна виявити строп и з обірваними петлями, які в подальшому призначені для утилізації і відправці в який-небудь пункт прийому металобрухту. Де із задоволенням придбають за копійки високолеговану сталь, з якої виготовляються канатні троси.
2
Подібна марнотратство девелоперів викликає чимало запитань. Тим більше, що на виготовлення нової петлі йде часу набагато менше, ніж на опис самої технології плетіння. Людина, що володіє досвідом відновлення строп , витратить на зазначену процедуру не більше 10-15 хвилин.
3
Робота починається з огляду сталевого канату. Закручені кінці необхідно видалити. Зробити це можна так: трос укладається на ребро швелера або двотаврової балки, і перебивається молотком. Якщо в розпорядженні виконавця є кутова шліфувальна машина, то відрізним кругом відсікається все непотрібне і призначене для подальшої утилізації.
4
Приблизно, 60 або 80 см троса розплітається навпіл, на дві гілки. Потім, відступивши від цілої частини сталевого канату, сантиметрів тридцять, одне пасмо загинається і обплітається інший. Дійшовши до цілої частини, вільний кінець монтуванням вплітається туди ще на один або два витки. Аналогічна процедура проробляється і з другої гілкою. У результаті повинна вийти готова петля, з стирчать кінцями.
5
Вони заплетуть всередину троса, якщо його зачепити наполовину готової петлею за який-небудь гак, і натягнути, вставивши монтировку, і, прокручуючи плетіння, кінці практично самі ховаються в сталевий канат. Виконавець на даному етапі лише трохи допомагає закладенню вільних батогів.
Зверніть увагу
Маючи в штаті професійно грамотного стропальника, що володіє досвідом плетіння сталевих канатів, будівельна чи інша організація може заощадити чимало коштів.