Як вибрати собі хобі. Яке хобі собі вибрати.

У кожного з нас має бути хобі, якому ми присвячуємо свій вільний час. Особливо це актуально в даний час, коли вільного часу залишається все менше і витрачати його треба з розумом. Знайшовши собі хобі можна обговорити його з друзями або членами клубів за інтересами. Якщо у вас все ще немає свого хобі, ви завжди зможете вибрати його під себе з безлічі можливих.
Інструкція
1
Хобі може стати практично будь заняття: моделизм, спорт, рукоділля, колекціонування, вирощування рослин або розведення тварин. Це далеко не повний список того, чим можна займатися у вільний час. По ідеї, поняття «хобі» є діяльністю, що не приносить доходу. Але якщо ваше хобі стане для вас роботою, то на ньому можна заробити.
2
Як же людині вибрати таке заняття, яке захопить його з головою і яке він зможе назвати своїм хобі? Зробити це можна по-різному. Деякі діють відомим методом «проб і помилок», захоплюючись то одним, то іншим справою. Інші люди підходять до питання вибору хобі з аналітичної точки зору - вивчають різні їх види, порівнюють і «приміряють».
3
Для того, щоб процес вибору хобі не приносив вам зайвого головного болю, зверніть свою увагу на деякі ключові моменти. Перше - не можна займатися хобі через силу, проти своєї волі. Інакше це буде вже не хобі, а мука. Вибирайте лише те заняття, яке дійсно вам подобається.
4
Друге - хобі часто передбачає певні витрати. Будь то різні матеріали (папір для занять орігамі, нитки для вишивання, лаки, фарби та інше) або спеціальна література, інструменти і так далі. Тому продумайте ваші очікувані витрати на хобі.
5
Мода існує не тільки на одяг, аксесуари, подорожі в певні країни, але і на хобі. Кілька десятиліть тому модною вважалася філателія. Також люди захоплювалися колекціонуванням монет (нумізматикою), авіамоделізмом та іншим. Чи не кожен радянський хлопчик мріяв про альбоми для марок та збиранні моделей автомобілів і літаків.
6
Пускай радянські часи минули, але в захопленні нумізматикою, авіамоделізмом і філателією немає нічого негожого. Звичайно, колекціонувати монети під силу не кожному. Тут справа впирається в фінанси, причому відчутно.
7
Більш сучасних видів хобі існує ще більше. Це і декупаж, і розпис по кераміці і склу, і скрапбукінг і ще безліч цікавих занять. Так що експериментуйте і не соромтеся свого хобі.
Зверніть увагу
Подумай, що тобі більше подобається і до чого лежить душа! Чим ти можеш займатися весь час, що тебе завжди заспокоює? Дуже легко можна підібрати хобі людині, якщо подивитися на речі, які він носить із собою і які лежать у нього на самому видному місці в квартирі.
Корисна порада
Найголовніше, про що слід пам'ятати, хобі - це захоплення, а не продовження вашої роботи. Якщо дантист колекціонує зубні коронки, то це не хобі, це пряме продовження його професійної діяльності. Краще вибрати таке хобі, яке дозволить переключитися з основного виду діяльності на щось інше.