Як відрегулювати фурнітуру.

З метою оформлення інтер'єрів в даний час найбільшим попитом користується корпусні меблі. Впровадження у виробництво інноваційних технологій дозволили профільним компаніям створювати комплекти гарної якості, стильного дизайну з широкою гамою кольорів і відтінків оздоблювальних матеріалів і, що найголовніше - доступними за ціною.
Вам знадобиться
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
У будь-якому приміщенні, житловому або офісному, ключова роль в інтер'єрі відводиться корпусних меблів. Будь то приймальна або кабінет керівника, а може кухня, спальня, дитяча або гостьова кімната, скрізь знайдеться місце для установки і збірки предметів інтер'єру, як комплекту цілком, так і окремих його модулів.
2
Основною метою при виробництві корпусних меблів є забезпечення споживачів максимальним комфортом, а зайняти при цьому мінімальну площу. Навіть у невеликій кімнаті, в якій необхідно розмістити стінку або гірку, або комплект м'яких меблів та інше, завдяки дизайнерської думки можна створити ілюзію просторого приміщення з урахуванням всіх побажань покупця.
3
Щоб створити індивідуальний стиль в кожному приміщенні під час покупки можна вибрати гарнітури різних кольорів і матеріалів обробки фасадів, в числі яких крім традиційного масиву дерева широко використовуються полімери, скло і метал. Особливу увагу необхідно приділяти не тільки якості виготовлення окремих складових корпусних меблів, але і фурнітурі, за допомогою якої вона збирається.
4
Придбана покупка доставляється до споживача в розібраному вигляді. Кожен модуль упакований окремо (схема складання обов'язково додається), і тільки фурнітура з кріпильними метизами для всього комплекту буде знаходитися в одному мішку.
5
Після складання і установки меблів настає найвідповідальніший момент регулювання розташування деталей фасаду: дверцята шаф, кришки ящиків, дзеркала та інше. Від їх бездоганного розміщення залежить загальне враження відвідувачів в момент візуального огляду інтер'єру приміщення.
6
Кожна петля, за допомогою яких навішуються дверцята різних шафок, забезпечена двома болтиками: один - кріпить її; інший, регулювальний, розташований усередині - змінює кут нахилу деталі фасаду.
7
Для усунення перекосів на петлі відпускається кріпильний гвинт, і залежно від того, в який бік потрібно подати дверцята, регулювальний - закручується або викручується, після чого відрегульована фурнітура фіксується затягуванням першого металовиробів.
8
Щоб скоротити надмірно широку щілину між дверцятами, кріпильні гвинти відпускаються у всіх петель, після чого регулювальні - закручуються, і положення декоративного елемента фасаду фіксується відпущеними на початку процедури метизами.