Як спіймати супутник.

Якщо у вас виникла проблема з пошуком супутникового сигналу - не впадайте у відчай, не кидайтеся зараз же викликати фахівця, просто дотримуйтесь наших інструкцій, які допоможуть вам отримувати задоволення від перегляду якісного цифрового телебачення.
Інструкція
1
Для того щоб зловити супутник, для початку купіть супутникову тарілку (вони зазвичай йдуть в комплекті з кронштейном для кріплення на стіну). Діаметр тарілки вибирайте відповідно тим каналам, які ви хочете зловити (Триколор для Москви - 55см, Hotbird 13E - 90 см).
2
Також купите конвертер, антенний кабель (не економте на ньому, не купуйте найдешевші варіанти), ресивер або тюнер (він знадобитися для того, щоб перетворити супутниковий сигнал і вивести його на екран телевізора. Також не забудьте купити F -раз'еми, які накручуються на кабель, саморізи з дюбелями (потрібні для монтажу кронштейна), ну і ще знадобляться інструменти, які, швидше за все, знайдуться у вас вдома.
3
Спочатку визначте місце монтажу тарілки, тут орієнтуйтеся на південний напрямок, перед нею не повинно знаходитися якихось перешкод. Міцно закріпіть кронштейн на стіні і встановіть на нього заздалегідь зібрану антену з конвертором.
4
Тепер приступаємо до налаштування ресивера, для цього пропишіть на ньому який-небудь транспондер (наприклад, для супутника Eutelsat W4 (36E) - буде 11727 L).
5
З'єднайте ресивер з конвертором, використовуючи F-роз'єми. До речі, придбайте спеціальний прилад сат-Файндер (продається на радіоринках, коштує близько 500 рублів). Підключіть пристрій між конвертором і ресивером і крутите тарілку в різні сторони до тих пір, поки пристрій не видасть певний звук. Найвищий тон видаваного приладом звуку означає, що тарілка спрямована безпосередньо на супутник.
6
У цьому положенні затягніть гайки кріплень, від'єднайте сат-Фандер, з'єднайте конвертор з ресивером, закріпіть кабель до кронштейну за допомогою ізоляційної стрічки. Далі просто уважно вивчайте інструкцію, прикладену до ресивера, виконайте на всі необхідні налаштування і готово - ви можете насолоджуватися переглядом цифрового телебачення.
Супутникове телебачення міцно закріпилося в наших будинках. Воно дозволяє здійснювати прийом програм з високою якістю зображення, яке не доступно для аналогових підсилювачів. Крім того, через супутникову антену можна не тільки дивитися телевізор, але і підключитися до мережі інтернет і навіть дзвонити. Це особливо актуально в районах, де немає звичайної телефонної провідний або мобільного зв'язку.
Вам знадобиться
  • супутникова тарілка, конвертер, телевізор, супутниковий ресивер, компас, програма Satellite Antenna Alignment, координати місцевості, координати супутника
Інструкція
1
Визначте супутник і частоту транспондера, на який проводитиметься настройка. Для цього скористайтеся сайтами: www.lyngsat.com, www.flysat.com. Виберіть найбільш сильний по сигналу транспондер. Дізнайтеся, чи потрапляє в зону дії супутника ваша місцевість. Карти з зонами покриття можна також дізнатися на цих сайтах або на сайті конкретного супутника.
2
Визначте місце розташування супутника. Для цього скористайтеся програмою для розрахунку розташування супутника щодо широти і довготи - Satellite Antenna Alignment. Дізнайтеся географічні координати вашій місцевості і введіть у програму. Після цього програма сама покаже напрямок повороту антени і кут її нахилу.
3
Візьміть супутниковий ресивер і підключіть його до телевізора, а потім до супутникової антени, наприклад Lumax DV-728. Для цього підійде велика частина пропонованих ресиверів. Виберіть у головному меню "Налаштування" -> "Установка антени".
4
Виберіть назву супутника, частоту транспондера з поляризацією («V» -вертикальна, «Н» - горизонтальна) і символьної швидкістю - (якщо необхідної частоти немає, то слід повернутися до попереднього меню, вибрати "Пошук каналів" і там ввести потрібне значення). Потім вибираємо тип конвертера LNB "Універсальний 2", якщо тарілка не підключена до кількох конвертерів і мотопідвісом, то DiSEqC і позиционер вимикаємо. Якщо є кілька конвертерів (мультифід або просто кілька тарілок), то потрібно вказати конвертер тієї тарілки, яку налаштовуєте. Для цього, подивіться, в який номер роз'єму перемикача DiSEqC підходить дріт від настраиваемой тарілки.
5
Визначте напрям на південь. Підніміть або опустіть на необхідний градус дзеркало тарілки. Починайте повертати тарілку в горизонтальному напрямку, проходячи весь горизонт. Ресивер, на відміну від карти DVB, швидше реагує на рух тарілки, тому можна її переміщати швидко. Через деякий час з'явиться сигнал, який буде видно на шкалі в телевізорі. Виставте тарілку на максимальний сигнал, закріпіть її. Повільно повертаючи конвертор, добийтеся максимального сигналу і закріпіть його.
Корисна порада
Для якісного сигналу відстань від супутникової тарілки до ресивера має бути мінімальним.