Як вивчити англійську алфавіт. Як вивчить англііскій якщо я нзнаю навіть букв.

Алфавіт є першим кроком і основою вивчення будь-якої мови. А в англійській мові правильне запам'ятовування алфавіту має прикладний характер: воно допомагає краще відчути фонетику і швидше навчитися читати.
Вам знадобиться
  • - "розмовляє азбука"
  • - таблиця з алфавітом
  • - знання транскрипції
Інструкція
1
Англійське вимова досить складно, причому з правил читання є величезна кількість винятків. Як правило, вивчення нового слова завжди супроводжується транскрипцією, оскільки в більшості випадків ви навіть не зможете вірно прочитати слово без неї. Саме в даному випадку і підтверджується актуальність знання алфавіту, а саме вимови звуків в нем.Чтоби вивчити англійську алфавіт, спочатку напишіть біля кожної літери її транскрипцію. До речі, нескладні правила транскрибування також необхідно освоїти на цьому етапі, інакше вам буде складно зрозуміти вимови слова в словнику. Вимовляєте літери окремо, в різному порядку. Як тільки ви запам'ятали вимова кожної букви, необхідно вивчити їх по порядку, як вони йдуть в алфавіті.
2
Якщо вивчити англійську алфавіт належить дитині, на допомогу прийде електронна Абетка. Її можна знайти в канцелярських і дитячих магазинах, у виробників багатьох торгових марок. Даний дидактичний матеріал являє собою плакат з вбудованими датчиками. Дитина зможе натискати на кожну букву і чути її вимову. Після цього азбука сама проситиме його показати ту чи іншу букву.І дитині, і дорослому зручно запам'ятати відому десятиліттями пісеньку про алфавіт. Вони відмінно лягає на слух, і, як правило, запам'ятовується на довгі роки. Ось її текст: "А В С DEFG/HIJKLMNOP/QRSTUV/WY and Z, now I know my ABSs, next time will not you sing with me".
3
Щоб добре заповнити алфавіт частіше тренуйтеся в вимові слів по буквах. У мовному побуті англомовних людей спеллинг (вимова по буквах) використовується дуже часто. Багато слова скорочуються до загальноприйнятих абревіатур, які на слух можна розпізнати, лише знаючи правильну вимову букв алфавіту. Наприклад, LA (Лос-Анджелес) або "How ru?" замість "How are you?" ("Як справи?"). Навіть якщо ви ніколи не спілкуєтеся з носіями англійської мови, вас можуть попросити продиктувати по телефону адресу електронної пошти. Напевно ви не раз стикалися з труднощами в цьому елементарному дії, коли люди не можуть правильно вимовити літери, через що виникає путаніца.Поетому намагайтеся в якості самостійного вправи вимовляти по буквах кілька слів на день, звіряючись потім з офіційною транскрипцією.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про різницю вимови звуків в англійській і американському варіанті мови. Навіть букви в самому алфавіті читаються по-різному.
Корисна порада
Купіть дитині магнітики у вигляді англійських букв, і придумайте всілякі ігри з ними. Викладіть букви в неправильному алфавітному порядку і попросіть виправити помилку. Можна також складати різні слова.