Як налаштувати ммс на Самсунг. Як визначити модель телефону самсунг.

Для того щоб мати можливість обмінюватися ммс-повідомленнями з іншими абонентами (приймати і відправляти різний контент: мелодії, картинки та багато іншого), необхідно підключити спеціальну послугу. Причому підключення це є на будь-яких моделях і марках телефонів, а не тільки на "Самсунг".
Інструкція
1
Номером, за яким доступний замовлення автоматичних налаштувань ммс, в "Мегафоні" є 5049. На нього всі охочі можуть відправляти повідомлення, що містять або цифру 3, або цифру 2 (для замовлення ще й налаштувань інтернету), або 1 ( щоб замовити настройки WAP-з'єднання). Якщо ж вам зручніше зателефонувати, тоді скористайтесь номером 0500 (дзвінок безкоштовний). Дочекайтеся відповіді оператора і повідомте йому про марку і модель свого мобільного телефону. Через деякий час після замовлення (зазвичай через пару хвилин) на ваш номер надійдуть відповідні налаштування.
2
Зверніть увагу на те, що отримати автоматичні настройки MMS можна і на офіційному сайті оператора (просто відвідайте відповідний розділ). Після отримання налаштувань обов'язково збережіть їх.
3
Абонентам оператора "Білайн" для відправки запиту на отримання налаштувань мобільного інтернету і ммс необхідно скористатися USSD-запитом * 118 * 2 #. Модель телефону повідомляти не потрібно, оператор сам визначить її і незабаром вишле вам відповідні налаштування. Як і абонентам "Мегафону", вам теж потрібно буде зберегти їх. Для цього просто введіть в полі, що з'явилося пароль 1234 (це пароль за замовчуванням, він встановлений оператором). Не забувайте, що для управління своїми послугами в "Білайні" існує USSD-команда * 118 #.
4
Своїм абонентам оператор зв'язку "МТС" надав безкоштовний номер 1234, за допомогою якого можна замовити настройки не тільки ммс, але і GPRS (посто відправте на даний номер повідомлення з текстом SMS). Крім того, автоматичні настройки дозволяє замовляти і дзвінок по короткому номеру 0876 (дзвінок є безкоштовним). Отримання установок MMS доступно і через систему самообслуговування "Інтернет-Помічник", а також через розділ під назвою "Допомога та обслуговування", який знаходиться на офіційному сайті компанії.
Зверніть увагу
Зателефонуйте за безкоштовним номером 0611, і попросіть оператора вислати вам настройки ММС для РІЧНИЙ настройки, прийде смс від Білайну з даними, які потрібно забити в телефон через меню налаштувань, якщо все це здається складним, просто зайдіть в офіс обслуговування.
Корисна порада
Отримайте автоматичні настройки MMS для Вашого мобільного телефону. Автоматична настройка інтернету і автоматична настройка ммс на мобільних телефонах і пристроях для операторів стільникового зв'язку билайн, мтс і мегафон. Для отримання автоматичних налаштувань ММС необхідно замовити, їх на сайті Білайн (посилання нижче) або за безкоштовним номером 0604 32 в розділі "Налаштування".