Як відключити акселерацію.

Акселерация надає плавність і чутливість руху миші. Для комфортної гри і більше точного наведення покажчика багато геймери відключають цей параметр, т.к. він дає «плаваючий» курсор, через який приціл іноді просто прослизає повз цілі.
Вам знадобиться
  • - Програма для видалення акселерації,
  • - Файл .reg, що вносить зміни до реєстру
Інструкція
1
При відключеною акселерації в грі велику роль починають грати персональні вміння гравця. Прибираючи цей параметр, залишається лише відстань, проведене по поверхні килимка, в той час як з включеним прискоренням ще має значення швидкість пересування миші (чим швидше рухається миша, тим швидше швидкість курсору). Це зручно для роботи в операційній системі на високих дозволах, але абсолютно заважає при ігре.Для того, щоб прибрати параметр існує невелика безкоштовна програма XPMouseFix, яка вносить зміни до реєстру, після чого прискорювач руху миші буде відключений. В програмі також регулюється швидкість руху курсору.
2
Інший зручною програмою є файл mousefix.reg, який додає відповідне значення в реєстр windows, після чого показники переміщення миші змінюються. Щоб скасувати дію ключа можна запустити патч removemousefix.reg.
3
Щоб відключити акселерацію в Counter Strike, необхідно в ярлику на робочому столі (права клавіша миші - «Властивості» - «Об'єкт») додати три параметра - noforcemaccel, noforcemparms, noforcemsbd (виглядати це буде як «hl.exe -nomaster -game cstrike -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemsbd»). Після цього потрібно зайти в налаштування покажчика миші Windows (Панель управління - Миша) і прибрати галочку з пункту «Увімкнути підвищену точність установки покажчика». Щоб прибрати згладжування миші в грі рекомендується відключати фільтр. Для цього в консолі CS необхідно ввести «m_filter 0».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qikZ5sv68yY
Зверніть увагу
Слід обережно використовувати програми, самостійно удаляющие акселерацію. Їх параметри часто відрізняються від параметрів системи, що може привести до збою чутливості в грі, і настройку доведеться виробляти заново. Теж саме відноситься і до файлів, що вносить зміни до реєстру Windows.