Як накачати бічний прес. Бічні м'язи преса.

М'язи преса - це не одна м'яз, а група. Тому дуже важливо, прагнучи придбати ідеально накачаний живіт з помітним рельєфом, розробити цілий комплекс для кожної з м'язів преса. Якщо ви качаєте прес тільки одним способом, не дивуйтеся, що будуть помітні лише локальні зміни. Бічні м'язи теж вимагають до себе особливої уваги. Отже, як накачати бічний прес. Ознайомтеся з деякими простими вправами, які потрібно виконувати щодня.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу або на жорсткий диван. Поверніться на бік. Тепер, упираючись ліктем і рукою в поверхню, починайте відривати ноги, зрушені разом, від поверхні і потихеньку піднімайте їх вгору. Не впадайте у відчай, якщо в перші кілька разів у вас вийде підняти їх усього лише на кілька сантиметрів - вже через пару тижнів ви зрозумієте, наскільки великий прогрес! А вся справа в тому, що навіть при відсутності помітних успіхів, м'язи бічного преса отримують сигнал, напружуються і отримують від організму енергію і починають розроблятися. Тому так важливо не кидати вправи на півдорозі і слухати свій організм - вже після перших тренувань ви відчуєте в м'язах приємне тепло.
2
Також підкачати м'язи бічного преса допомагають звичайні скручування - щоб трохи краще зафіксувати нижню частину тулуба і повертати виключно корпус, сядьте на краєчок стільця або лаву. Випряміть спину, втягніть живіт і почніть повільно, старанно повертати корпус. Намагайтеся робити це, не напружуючи м'язи плечей і рук, і виключно силою бічних м'язів живота.
3
Відмінно діють і нахили - встаньте рівно, розправте плечі і спину, закладіть руки за голову, розведіть лікті і почніть опускатися вліво і вправо якомога повільніше, напружуючи бічні м'язи живота. Щоб усі м'язи прийшли в «бойове» положення і пробудилися - напружте живіт і втягніть його.
4
Пам'ятайте - для того, щоб рельєф живота став помітний, надзвичайно важливі аеробні навантаження, який борються з жиром і дозволяють накачаним м'язам проявити себе і стати помітними під шкірою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_TetOeJnZQM