Як навчитися плакати спеціально.

Відомо, що жінки більш емоційні, що, втім, допомагає їм уникати нервових зривів, виплескуючи свої емоції. Може здатися, що ці емоції спонтанні, але насправді це не завжди так. Прояв реальних емоцій - видовище не завжди естетичне - широко розкритий в крику рот, люто вирячені очі, почервоніле обличчя. Малопріглядная зовнішність пані та коли вона плаче по-справжньому. Багато естетки-жінки навчилися плакати спеціально і виглядати при цьому не відштовхуюче.
Інструкція
1
Якщо вибрати сльози знаряддям маніпуляції, то слід врахувати реакцію чоловіка. Для когось буде достатньо цілком театральної сцени з закочуванням очей і заламування рук. Сльозинка ще не встигне скотитися з вій, а він уже на все готовий, аби ви не заплакали. Перед кимось треба постаратися і судорожно схлипувати весь вечір, домігшись свого чималим працею і почервонілим носом. А когось жіночий плач без особливої на те причини в будь-якому вигляді починає просто дратувати і ви ризикуєте залишитися без глядача - при перших ознаках сліз він просто втече. Тому важливо правильно вибрати аудиторію.
2
Емоційність жінки дозволяє їй реально переживати уявне подія. Скористайтеся цим своїм даром. Щоб заплакати спеціально, уявіть або згадайте що-небудь образливе або болісно сприймається. Потренуйтеся перед дзеркалом, як це роблять актриси. Спробуйте сцену з широко розкритими очима (вони при цьому почнуть сльозитися природним чином, якщо не моргати деякий час). Подивіться, як трагічно ваші очі наливаються слізьми, як красиво на віях сльози починають тремтіти і, збільшуючись, скочуватися по щоці. Від такого видовища вам навіть стане шкода саму себе. Спробуйте і більш складний варіант, коли сльозинки скочуються з-під напівопущених вій по щоках, але не по кінчику носа.
3
Не забудьте про те, яка косметика сьогодні на вас. Якщо ваші щоки густо вкриті пудрою, а очі - звичайну, не водовідштовхувальним тушшю, то ви, плачучи, ризикуєте перетворитися на справжню відьму з розмазали під очима тушшю і чорними доріжками від неї, що біжать по вашим щічках. Якщо сльози при цьому тут же витирати завбачливо припасеним хусточкою, то їх не буде видно і ефект від такого плачу - нульовий.
4
І не перестарайтеся, викликаючи в собі неприємні спогади, щоб заплакати. Вам може стати дійсно так прикро, що ви забудете про свій намір плакати спеціально, і процес перейде в неконтрольовану стадію - з червоними, опухлими очима і носом.