Як заточити стамеску.

Все, хто працює з ріжучим інструментом, рано чи пізно стикається з проблемою його зносу - леза від роботи тупляться, на них утворюються щербини і т.д. Кожен раз бігати до точильнику, щоб, приміром, заточити стамеску , і дорого і незручно, тим більше, що все це з успіхом можна зробити самому.
Інструкція
1
Використовувати для заточки стамески брусок і точильний камінь - значить безнадійно відстати від досягнень науково-технічного прогресу, завдяки яким були створені сучасні абразивні пристосування.
2
Перед тим як приступити до роботи, потрібно усвідомити, що кут заточування стамески дорівнює 25 градусам. На цей випадок абразивний верстат повинен мати регульований башмак.
3
Після установки необхідного кута лезо стамески затисніть в черевик і начините обробку скошеної боку, при цьому поперемінно зміщуючи лезо вправо-вліво. Враховуючи те, що лезо під час заточування сильно нагрівається, його доведеться охолоджувати водою або спеціальною рідиною, що охолоджує.
4
Отже, в результаті обробки вийшов гострий край леза. Але робота на цьому не закінчується, оскільки його потрібно ретельно відшліфувати. Ось тут і стане в нагоді точильний камінь. При шліфовці його також потрібно охолоджувати або звичайною водою, або сумішшю масла і гасу.
5
Шліфовку скошеній грані здійснюйте обережними круговими рухами, при цьому обробіть і зворотну сторону стамескі.Плотнікі зі стажем в цілях безпеки надягають на лезо спеціальний чохол.
6
Велике значення для якості заточування має правильний підбір абразивного круга. Продуктивність такого кола з великим зерном природно вище, але після нього залишаються значні шорсткості на оброблюваної поверхні. У абразивних дрібнозернистих кіл інша проблема - при обробці поверхні вони швидко забиваються, тому їх краще використовувати на завершальній стадії доведення леза.
7
Для заточки стамесок рекомендується використовувати абразивні круги типу ЕБ на керамічній зв'язці. Рівень їх зернистості - 40-25, а ступінь твердості - 1 (СМ-1). Стамеска вважається повністю заточеною, якщо на лезі відсутні щонайменші вади, а на самій ріжучої кромці є суцільний заусенец, наявність якого можна визначити пальцем на дотик.
Зверніть увагу
Основним показником якості його інструменту є правильна заточка. Особливу увагу, питання про заточенню стамесок та інших столярних інструментів, повинна приділятися початківцями. Гострий, правильно заточений інструмент не буде відволікати уваги від творчого процесу, а стане вашим головним помічником у роботі.
Корисна порада
Леза стамесок періодично втрачають свою гостроту, тому їх потрібно час від часу заточувати. Заточка стамесок за допомогою бруска або точильного каменю - застарілий спосіб. На сьогоднішній день існують різні пристосування для заточувань стамесок. Залежно від того, для чого ви використовуєте стамеску, лезо можна заточувати під різними кутами.