Як встановити дорожній знак. Як поставити знак на дороги.

Дорожні знаки з'явилися одночасно з автомобілями, ці символи допомагають водієві і пішоходам орієнтуватися в обстановці на дорозі і біля неї. Яким же чином можна встановити дорожній знак і хто цим займається?
Вам знадобиться
  • матеріали для виготовлення знака та узгодження на його установку з районним відділом ГИБДД
Інструкція
1
Визначте, якого типу знак буде встановлюватися. Дорожні знаки можуть бути попереджувальними, розпорядчими, інформаційними та заборонними. Для того щоб визначити, якого типу знак вам необхідний, проведіть аналіз авторуху в передбачуваній зоні установки. Якщо вам важко у виборі необхідного знака, то зверніться за допомогою до районного відділення ГИБДД.
2
Виготовте дорожній знак. Це можна зробити самостійно або звернувшись в спеціалізовані компанії, що надають послуги населенню та підприємствам з виробництва металевих конструкцій. Установку знака так само можна довірити фірмі, що спеціалізується на даних послугах.
3
Зверніться у відділення ГИБДД, щоб отримати дозвіл на його установку.
4
Встановіть дорожній знак відповідно до загальноприйнятих правил - на заданій відстані від дороги і в певній зоні видимості. Важливо, щоб при установці і виготовленні знака були дотримані правила, що регламентують матеріал для виготовлення, визначають віддаленість знака від дороги, а так же його зону видимості. Установлюваний знак повинен бути заввишки 1.5-3 метра, розташовуватися в зоні видимості водіїв і пішоходів збоку від дороги. Є ще один спосіб установки. Подайте заявку на сайті ГИБДД. В заявці опишете причини, з яких знак повинен бути встановлений на власній території. Якщо заявка буде схвалена, то її передадуть в дорожню службу і через деякий час в необхідній зоні може бути поставлений знак. Недоліком такого способу є те, що він займає багато часу. До того ж, не завжди клопотання громадян схвалюються.
Зверніть увагу
Довіряйте виготовлення дорожніх знаків компаніям, які знаходяться на ринку довгий термін, щоб уникнути придбання неякісного товару. Перевіряйте символіку, зображену на знаку і якість нанесення світловідбиваючого покриття.
Найкраще запам'ятовувати дорожні знаки в процесі вивчення Правил дорожнього руху в цілому. Цього заняття не уникнути при підготовці до здачі на права, як самостійно, так і в автошколі. І ваша перспектива здати іспит безпосередньо залежить і від того, наскільки ви "дружні" з дорожніми знаками.
Вам знадобиться
  • - Правила дорожнього руху;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - онлайн тести з теоретичної частини іспиту в ГИБДД.
Інструкція
1
При самостійному вивченні Правил дорожнього руху зазвичай досить пари тижнів щоденних двогодинних занять. Можна припустити, що власне дорожні знаки в чистому вигляді віднімуть менше часу. Але решта розділи правил теж можуть попастися вам в екзаменаційному білеті. А вже на дорозі без знання будь-яких їхніх істотних положень робити просто нечего.На першому етапі доведеться студіювати текст правил, включаючи розділ про дорожні знаки, намагаючись запам'ятати якомога більше. Тут все залежить від вашої пам'яті, в тому числі і зорової.
2
Кращий помічник у вивченні теорії - практика. Але в даному випадку мається на увазі практика не водіння (хоча її теж ніяк не минути), а здачі теоретичної частини екзамена.Онлайн тести на основі реальних екзаменаційних квитків можна без зусиль знайти в інтернеті, зокрема, на сайтах різних підрозділів ДІБДР. В числі питань є й окремі по дорожнім знакам.Екзаменаціонние питання являють собою зображення різних ситуацій на дорозі, а задача екзаменованих - вибрати правильний варіант із запропонованих. Часто правильність рішення залежить і від того, який дорожній знак зображений на картинці.
3
Починати проходження онлайн тестів можна хоч з першого дня вивчення дорожніх знаків. До того ж, на відміну від реального іспиту в ГИБДД, ви можете помилятися скільки завгодно раз.Но є надія, що після незліченної кількості помилок ви почнете вибирати правильні варіанти. До того ж після проходження тесту система зазвичай показує правильну відповідь з посиланням на відповідний пункт правіл.А ось на реальному іспиті, поки помилок допускаєте досить багато, робити вам нічого.
4
Варто також не забувати, що в такій справі, як вивчення дорожніх знаків, можливість для додаткової практики мається щодня. Якусь частину часу будь-яка людина, який не є водієм, проводить на дорозі: в транспорті, таксі, автомобілі знайомого, просто йдучи по вулиці вздовж проїжджої часті.Все це не гріх використати для додаткової самоперевірки: помічати, які знаки висять по шляху, і згадувати, що кожен з них означает.На перших порах не зашкодить також носити з собою текст Правил дорожнього руху та звіряти кожен побачений знак. Але чим далі, тим потреба в цьому буде менше.