Як перешити брюки в спідницю. перешити спідницю балон в просту спідницю.

Буває так, що улюблені брюки зносилися або набридли, але сидять відмінно і розлучатися з ними шкода. У такому випадку, маючи мінімальні навички шиття і необмежену фантазію, можна переробити старі брюки в спідницю. Найпростіше перешивати щільні джинсові брюки , тому джинс - досить міцна і не складна в обробці тканину.
Вам знадобиться
  • - старі штани;
  • - швейна машина;
  • - нитки;
  • - деталі для декору (блискітки, стрічки, мережива та ін.)
Інструкція
1
Розпоріть кроковий і середній шви і приберіть всі вилазять нитки. Виперіть і висушіть старі джинси. Відпрасуйте вийшла заготовку через сиру марлю. Всі потерті місця швів бажано зрізати, інакше в новому виробі вони ризикують розповзтися після першого ж прання. Можна зрізати зайву тканину з крокової шва або, поклавши одну деталь на іншу, просто стачать їх. Якщо ширини спідниці після цього буде недостатньо, то потрібно буде вставляти клин.
2
Визначтеся з довжиною і моделлю майбутньої спідниці. Розкладіть заготовку на столі. Замітає і виконайте середній шов. Якщо спідниця планується зовсім коротенька, буде досить відрізати брючини і обробити нижній зріз (обов'язково залиште 2-3 см на обробку). Також можете розпушити джинсову тканину по низу бахромою, пришити волан, тасьму або мереживо.
3
Якщо планується зробити спідницю довгою, знадобиться вставляти клин. Можна для цієї мети викроїти шматочки з відрізаних штанин або підібрати іншу тканину. Клин виглядає як трикутник. Добре виглядають вставки з напівпрозорої тканини, льону, вельвету або оксамиту. Викроїте клин потрібного розміру. Вметайте його і приміряйте виріб. Стачайте шви і обробіть на оверлок або рядком "зигзаг" краю.
4
Якщо спідниця виходить вузька, обов'язково залиште розрізи. Виконати їх на боці або на передній частині спідниці. Краю розрізів обробіть мереживами або обробіть тканиною, з якої кроілся клин.
5
Можете прикрасити вийшло виріб вишивкою або тасьмою. За бажанням пристрочите на тканину аплікацію, вишийте орнамент бісером або стрічками. Якщо на тканині є залисини або плями, закрийте їх малюнком за допомогою спеціальних фарб по тканині.
Корисна порада
Краще в штани не перекроювати пояс, тому це досить складно, і не кожна машина зможе прострочити джинсову тканину в декілька складань. Якщо ви все ж вирішите це зробити, то краще не вшиваються новий пояс, а зробіть «спідницю на стегнах» без пояса взагалі.
Спідниці є однією з важливих складових жіночого гардеробу. При бажанні ви можете доповнити свій гардероб нової дизайнерської спідницею, яку нескладно зшити самої, якщо, звичайно ж, ви володієте елементарними знаннями в крої і шиття. Найпростішим способом зшити спідницю можна, перешивши брюки.
Вам знадобиться
  • - Брюки;
  • - нитка;
  • - голка;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка;
  • - шматок тканини.
Інструкція
1
Візьміть брюки, з яких ви хотіли б зшити спідницю . Це можуть бути вийшли з моди фасони або джинси, штани, які ви не носите, а викинути їх шкода, або попросту місцями пошарпані і потерті брюки.
2
Відріжте брюки на ту довжину, на яку хочете отримати спідницю . Розпоріть внутрішні шви обох штанин. Бокові шви штанин розпорювати не слід, оскільки вони будуть виконувати функцію тих же самих швів спідниці.
3
Стачайте на швейній машинці між собою дві передні частини розпоротих штанин. Виконайте те ж саме з двома задніми частинами. Таким чином, у вас вийде спідниця з чотирма швами: двома боковими, переднім і заднім. Щоб приховати передній шов, декорують його. Це можуть бути гудзики, вишивка, тасьма, мереживо тощо.
4
Можливий і інший, більш трудомісткий спосіб переробки брюк в спідницю . Акуратно відріжте верхню частину штанів, яка в подальшому стане кокеткою у спідниці. Обробіть краю зрізу на кокетці з допомогою оверлока або рядки, що замінює його.
5
Приготуйте шматок тканини, який, на вашу думку, підійде за колірною гамою до кокетці. Він надалі служитиме воланом спідниці. Цей шматок по ширині повинен бути на п'ятнадцять сантиметрів ширше кокетки, довжину майбутнього волана визначайте самі. Якщо ви хочете зшити коротку спідницю , приготуйте один такий шматок тканини. Для довгої спідниці, підготуйте три майбутніх волана, при цьому ширина подальшого волана повинна бути на двадцять сантиметрів більше попереднього.
6
Обробіть верхній зрізаний край, який буде пришивати до кокетці, оверлоком або рядком його замінює. Потім швом «уперед голкою» навертає верх волана, зберіть в складки, акуратно затягуючи нитку, якою ви виробляли намітку. Складки рівномірно розподіліть. Слідкуйте за тим, щоб отримана в кінцевому підсумку окружність волана, збігалася з окружністю кокетки.
7
Виверніть кокетку і волан на виворітну сторону і стачайте обидві деталі один з одним на швейній машинці. Щоб шов вийшов акуратним і частини виробу пошила між собою рівно, перед тим як стачать їх машинкою, приметайте волан до кокетці з допомогою голки і нитки. Акуратно обробіть нижній край. У вас готова коротка спідниця. Якщо ви хочете зшити довгу спідницю , виконайте ті ж самі дії з наступними двома воланами.
8
Спідниця такого фасону відмінно виглядає, коли кокетка виконана з джинсів, а волани підібрані в тон або зшиті з матеріалу пастельних відтінків.